obklady, dlažby, koupelnové vybaven
tradice 20 let v koupelnách

Pokládka dlažby na nekrytých venkovních terasách a balkónech

 

Pokládka dlažby na nekrytých venkovních terasách a balkónech patří mezi nejproblematičtější stavební úpravy, a to i za použití té nejkvalitnější stavební chemie. Aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku a zaručena dlouhá životnost terasy, jednoznačně doporučujeme pokládku na stavitelné terče.

Součástí našich dodávek pro developerské projekty není jen vybavení jednotlivých bytů a společných prostor, ale i balkónů a venkovních teras. Samozřejmostí je také kompletní poradenský a technický servis, který je pro jednotlivé prostory nezbytný. Ideální postup pro pokládku je vyspádování a kvalitní izolace celé plochy. Na tuto plochu se následně rozmístí stavitelné terče, které se pomocí vodováhy nebo laseru vyrovnají do přesné roviny a na tyto terče se položí dvoucentimetrová slinutá dlažba.
Zde si můžete prohlédnout fotografie z realizace Rezidence Mozartova ve spolupráci s největším českým developerem Central Group. Na tento projekt byla použita dlažba 60x60x2 cm Walks 2.0 od italského výrobce Floorgres.


zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít

Aktualizováno: 27.06.2017 08:24
Zpět na seznam
Novinky z A-Keramiky
Naše prodejny
mapa-prodejen-koupelny
Dotazy nebo poptávky
Máte dotaz? Napište nám...
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Město:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
A-Keramika Group
Copyright © 2012 A-Keramika Group