obklady, dlažby, koupelnové vybaven
tradice 20 let v koupelnách

Filozofie obchodu A-Keramika Group

A-Keramika byla založena v roce 1998 jako volné sdružení prodejců, kteří si uvědomovali potřebu a nutnost nastavení kvalitativní úrovně v tomto oboru. V tomto období vznikalo mnoho prodejců, kteří oboru nerozumněli a upřednostňovali rychlý zisk před kvalitou, poradenskou činností, servisem a i následným servisem po prodeji zboží. V této době díky tehdejším technologiím se objevovalo na trhu mnoho materiálů, které nebyly mrazuvzdorné nebo které neměly odpovídající parametry pro použití v zatížených prostorech. Mnoho prodejců ve vidině rychlého zisku dováželo levné a nekvalitní materiály a koncové zákazníky na problematičnost tohoto zboží neupozorňovali.

Členové A-Keramiky začali společně prezentovat zboží na výstavách, inzerovat v odborných časopisech a uváděli na trh produkty, které v daném oboru byly na špičce. Síť A-Keramika Group uvedla na trh první velkoformátové obklady v rektifikovaném provedení, nebo např. plně probarvené slinuté dlažby ve formátech 60x120 cm. Tento formát je samozřejmě v dnešní době obvyklý, ale v roce 2001, kdy se s ním realizoval první Prst B na Ruzyňském letišti, byl tento materiál převratný. Dnes, kdy jedenáct let po položení odlétáte na dovolenou, musíte uznat, že materiál je stále designově nadčasový a není ani v nejmenší míře poškozený.

V dnešní době přinášíme na trh materiály, které jsou opět pro danou dobu a místo výjimečné. Jsou to např. výrobky od firmy IRIS - FMG ve formátu 120x240 cm a síle střepu 5 mm nebo ucelená škála slinutých dlažeb v designu mramoru ve formátu 80x180 cm od výrobce REX a Floorgres.

Přijďte se inspirovat na naše prodejny. Ne všechny prodejny jsou dostatečně velké a nenajdete v nich tedy veškerý sortiment, který A-Keramika Group nabízí. Měli byste zde však najít odborný personál, který Vám s Vaším projektem poradí a ukáže Vám možnosti tohoto oboru. Vybírat můžete ve kterékoliv z prodejen A-Keramika Group a daný produkt si pak můžete koupit ve svém regionu u nejbližšího prodejce, který Vám zajistí i poprodejní servis.

Budeme rádi za jakékoliv připomínky k našim stránkám, upozornění na chyby, případně jakákoliv doporučení z Vaší strany. Kontaktujte nás na info@a-keramika.cz.

Novinky z A-Keramiky
Naše prodejny
mapa-prodejen-koupelny
Dotazy nebo poptávky
Máte dotaz? Napište nám...
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Město:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
A-Keramika Group
Copyright © 2012 A-Keramika Group