Dlažba Floorgres Metal/style 01 60x120 cm soft rektifikovaná

Vaše cena s DPH:
2 081 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
2 476 Kč
Cena celkem s DPH:
2 996 Kč
? Za nákup obdržíte:
59 bodů
Běžná cena s DPH:
2 710 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
630 Kč
Sleva:
23%
? Dostupnost:
lze objednat
? Na objednávku:
Za 14 dní od objednání
ID produktu:
741836
Obsah balení:
1.44 m2
Hmotnost:
25 Kg / MJ
Výrobce:
FLOORGRES
Informace o produktu

O sérii Metal/style

Základní design Metal/style, vycházející z předloh přírodních „tvrdých" kamenů a má zvláštní metalické efekty. Získali jsme velmi dobré ceny na formáty 80x80 cm a 60x120 cm, které v současné době považujeme za základní formáty pro nadstandardní interiéry. Formát 60x60 cm dnes najdete jako běžný formát jakéhokoli obchodního centra nebo prodejny. Přestože je materiál určen především pro realizaci moderních prostor – butiky, restaurace, kanceláře apod., bude zajímavý i v interiéru koupelny, především při použití formátu 60x120 cm s úpravou M3 (mix řezaných formátů). Podívejte se na kombinaci tohoto materiálu se sérií Wood/style. Barvy Metal a Wood jsou právě pro kombinaci odstínově sladěny.

O společnosti Floorgres:

Floorgres je historická značka skupiny Florim, věnovaná designové architektuře. Značka Floorgres dodává materiály vhodné především pro projekty s odpovídajícími technickými a mechanickými charakteristikami: mrazu­vzdornost, slinutý neglazovaný střep probarvený celým jeho řezem, modularita a šíře formátů, široká škála barev a různých povrchů s různým stupněm protiskluzu, dobrý parametr čistitelnosti. Floorgres je záruka profesionality a kvality podporovaná smyslem pro vášeň. Firemní investice do environmentální udržitelnosti a technologické inovace jsou jedny z hlavních hodnot celé skupiny Florim, která se na mezinárodním trhu pohybuje již více než 50 let.

Technické parametry:

BarvaČerná
GlazuraNe
PovrchSoft
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)1
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný60x120x1
Technické parametry Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241