1. Zpět na výpis
  2. Úvod
  3. Obklady a dlažby
  4. Dlažba La Futura Spin Plus ...

Dlažba La Futura Spin Plus hnědá 45x45 cm matná

Dlažba La Futura Spin Plus hnědá 45x45 cm matná

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 55.66 m²
Sklad Praha – Uhříněves: 16.94 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
721 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
10% ( 72 Kč / m² )
Vaše cena:
649 Kč / m²
536 Kč bez DPH
1 Balení = 1.21 m² = 785 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: DAA44501.1
Obsah balení: 1.21 m²
Hmotnost: 25.41 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Spin XL:

Současné designové trendy preferují u obdélníkových formátů horizontální pokládku. Není však jednoznačně řečeno, jakým způsobem by se měly kombinovat barvy. Proto jsme pro vás pro inspiraci připravili oba způsoby kombinace barev. Na jedné vizualizaci je ukázka horizontální kombinace barev a na druhé naopak vertikální kombinace barev, které lze umocnit dekorem F3. Dekor F3 je vyráběn ze základní dlaždice proříznutím střepu do jedné poloviny. Po položení a vyspárování obkladu získáte nový formát 10x60 cm.
Inspirací pro rozšíření série Spin XL o oranžovou barvu byla série Materie e Forma prestižního italského výrobce Iris. Tuto výraznou barvu je možné kombinovat jak s béžovou, tak s bílou verzí série Spin XL. Poměrem barev dokážete nastavit atmosféru v koupelně. Výraznější oranžovou barvu doporučujeme používat s citem. Optimální podíl barev je 30 % (oranžové) / 70 % (bílé nebo béžové).

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)0,95
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryRotocolor
Barevná variabilitaNe
ProtiskluzR9
Stupeň otěruPEI 3
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný45x45x1

O výrobci LA FUTURA

La Futura je privátní značkou, kterou naleznete pouze v síti A-Keramika. Jedná se o designové produkty splňující vysoké požadavky na kvalitu za příznivé ceny. Sortiment La Futura je pečlivě vybírán obchodním týmem společnosti za podpory řady předních evropských výrobců z oblasti obkladů, dlažeb a sanitární techniky. O kvalitě značky La Futura vypovídá její dlouholetá historie a tisíce spokojených zákazníků, kteří se pro tyto produkty vrací na naše prodejny. V současné době nabízíme pod značkou La Futura kompletní sortiment napříč všemi kategoriemi od obkladů a dlažeb, vodovodních baterií, sprchových koutů, až po sanitární keramiku. Jedinečnost značky La Futura vám umožní odlišit se od všech ostatních na trhu. Kvalita za rozumnou cenu….to je La Futura.

Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Doporučené produkty pro realizaci (11)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz