Dlažba Rako Spin XL hnědá 45x45 cm matná

Vaše cena s DPH:
404 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
404 Kč
Cena celkem s DPH:
489 Kč
? Za nákup obdržíte:
9 bodů
Běžná cena s DPH:
499 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
95 Kč
Sleva:
19%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
105.27 m2
? Na objednávku:
Za 10 dní od objednání
ID produktu:
DAA44501.1
Obsah balení:
1.21 m2
Hmotnost:
21 Kg / MJ
Výrobce:
RAKO
Informace o produktu

O sérii Spin Plus:

Série Spin Plus je jedna z nejprodávanější sérií od českého výrobce Rako. Na obrázcích nejsou jen fotografie reálných koupelen, ale i vizualizace, převzaté z návrhů standardů koupelen význačných českých developerů. Textury obkladů a dlažeb byly převzaty z italské série Spin od výrobce Ermes Aurelia. Sérii Spin Plus nám vyrábí český výrobce Rako s glazurou aplikovanou technologií digitálního tisku, včetně listel. Mozaiky jsou doplněny z výrobního závodu TechnoArt. Doporučujeme horizontální pokládku, která koupelnu opticky rozšíří. Série má prořezávané obklady pro celoplošnou dekoraci.

O společnosti Rako:

LASSELSBERGER, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky RAKO v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka RAKO se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. LASSELSBERGER, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků RAKO odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.


Technické parametry:

BarvaHnědá tmavá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)0,95
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryRotocolor
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
ProtiskluzR9
Stupeň otěruPEI 3
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný45x45x1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241