Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Dlažba Cerim Material Stones 06 60x120 cm naturale rektifikovaná

<
0 0
>
Výprodej

Dlažba Cerim Material Stones 06 60x120 cm naturale rektifikovaná

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 7.20 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
1 931 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
85% ( 1 632 Kč / m² )
Vaše cena:
299 Kč / m²
247 Kč bez DPH
1 Balení = 1.44 m² = 431 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 743650
EAN: 8032842146228
Obsah balení: 1.44 m²
Hmotnost: 34.56 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Dlažba pro stolové desky - Výprodej malometrážních zbytků

Použití velkoformátové dlažby je běžné například jako obklad za kuchyňskou linku, ale ne tak běžné je dlažbu využít jako stolovou desku. Stoly z keramické dlažby přinášejí do vaší domácnosti či exteriéru mimořádně emotivní kus netradičního nábytku, který je nejen působivý, ale zároveň přináší celou řadu výhod. Díky odolnosti keramické dlažby a minimálním nárokům na údržbu Vám takový stůl vydrží dlouhá léta.

V případě potřeby zákazníkům poskytujeme možnost využití našeho výrobního závodu TechnoArt, kde na míru za pomoci vodního paprsku dlažbu přesně zařízneme či do ní vyřízneme otvory, upravíme hrany apod.

Stolové desky z dlažby je možné vyrobit nejen ve spolupráci s jakýmkoliv truhlářem či výrobcem nábytku, ale i svépomocí. Jedná se o velkoformátové dlaždice, kdy některé je možné formátovat standardními nástroji, následně je možné dlaždici nalepit na dřevěnou/OSB desku, zakončit běžnou lištou či profilem a stůl je hotov. Pokud tedy sháníte ekonomicky zajímavé, odolné a bezúdržbové řešení, podívejte se na níže uvedené produkty, které máme v malometrážních zbytcích, za skvělé výprodejové ceny a které jsou vhodné právě pro výrobu tohoto typu výrobku.

V této sekci vystavujeme pouze akční/výprodejové zboží, avšak nabídka vhodných produktů je obrovská. V případě zájmu o jiný produkt/design, nás neváhejte kontaktovat.

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)1
Stupeň otěruPEI 3
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný60x120x1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (2)

Doporučené produkty pro realizaci (11)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz