1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Dlažba Pamesa Titan ceniza ...
  4. Titan

Dlažba Pamesa Titan ceniza 75x75 cm naturale

Dlažba Pamesa Titan ceniza 75x75 cm naturale

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Výrobce:
Série:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: 17.875.19.2779
EAN: 8429991065294
Obsah balení: 1.69 m²
Hmotnost: 42.25 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Titan:

V mnoha případech je těžké prezentovat sérii jen pomocí fotografií. Vždy doporučujeme vidět materiál ve skutečnosti a nejraději v co největší ploše. Série Titan je výjimkou. Je krásná už na fotografii. Formát 75x75 cm je plošně o 56% větší než dnes běžně používané formáty 60x60 cm. V ploše máte tedy menší počet dlaždic a menší počet spár, celý prostor působí luxusněji. Předlohou pro sérii Titan byly historické betonové dlažby, které „zrály“ v dřevěných formách. Tak jak beton ztrácel vodu, docházelo k barevným změnám na povrchu a k určitým neopakujícím se kresbám. Technologie digitálního tisku umožňuje, že se dlaždice neopakují a o to více podporuje realitu designu. Rektifikovaná slinutá dlaždice v tomto formátu a s touto technologií, za běžnou maloobchodní cenu 900 Kč/m2 bez DPH, dává jasně najevo, že tento materiál má vynikající poměr design, kvalita/cena.

O společnosti Pamesa:

Pamesa Ceramica je mateřská společnost skupiny Pamesa s vedoucím postavením zaměřeným na návrh, výrobu a komercializaci keramických výrobků, které uspokojují potřeby svých klientů a zajišťují tak vynikající kvalitu, design i cenu. Jedná se o největšího španělského výrobce (s produkcí 45 mil. m2/rok), svou důležitostí srovnatelného s italským výrobcem Marazzi. Výrobce nabízí ekonomický a střední segment. Ve vyšším segmentu je maximální formát u obkladů 25x80 cm nerektifikovaný, u dlažeb je maximální formát 75x75 cm rektifikovaný.

Technické parametry:

BarvaŠedá
GlazuraNe
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)1,1
Stupeň otěruPEI 4
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNE
Země původuŠpanělsko
Rozměr skutečný75x75x1,1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (1)

Doporučené produkty pro realizaci (15)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241