Vážení zákazníci, bližší informace ohledně vyřízení objednávek naleznete ... zde
Bližší informace ohledně vyřízení objednávek ... Více informací zde
  1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Dlažba Pamesa Titan ceniza ...
  4. Titan

Dlažba Pamesa Titan ceniza 75x75 cm naturale

Dlažba Pamesa Titan ceniza 75x75 cm naturale

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Výrobce:
Série:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: 17.875.19.2779
EAN: 8429991065294
Obsah balení: 1.69 m²
Hmotnost: 42.25 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Titan:

V mnoha případech je těžké prezentovat sérii jen pomocí fotografií. Vždy doporučujeme vidět materiál ve skutečnosti a nejraději v co největší ploše. Série Titan je výjimkou. Je krásná už na fotografii. Formát 75x75 cm je plošně o 56% větší než dnes běžně používané formáty 60x60 cm. V ploše máte tedy menší počet dlaždic a menší počet spár, celý prostor působí luxusněji. Předlohou pro sérii Titan byly historické betonové dlažby, které „zrály“ v dřevěných formách. Tak jak beton ztrácel vodu, docházelo k barevným změnám na povrchu a k určitým neopakujícím se kresbám. Technologie digitálního tisku umožňuje, že se dlaždice neopakují a o to více podporuje realitu designu. Rektifikovaná slinutá dlaždice v tomto formátu a s touto technologií, za běžnou maloobchodní cenu 900 Kč/m2 bez DPH, dává jasně najevo, že tento materiál má vynikající poměr design, kvalita/cena.

O společnosti Pamesa:

Pamesa Ceramica je mateřská společnost skupiny Pamesa s vedoucím postavením zaměřeným na návrh, výrobu a komercializaci keramických výrobků, které uspokojují potřeby svých klientů a zajišťují tak vynikající kvalitu, design i cenu. Jedná se o největšího španělského výrobce (s produkcí 45 mil. m2/rok), svou důležitostí srovnatelného s italským výrobcem Marazzi. Výrobce nabízí ekonomický a střední segment. Ve vyšším segmentu je maximální formát u obkladů 25x80 cm nerektifikovaný, u dlažeb je maximální formát 75x75 cm rektifikovaný.

Technické parametry:

BarvaŠedá
GlazuraNe
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)1,1
Stupeň otěruPEI 4
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNE
Země původuŠpanělsko
Rozměr skutečný75x75x1,1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (1)

Doporučené produkty pro realizaci (15)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241