1. Zpět na výpis
 2. Úvod
 3. Vodovodní baterie
 4. Hansgrohe Starck AX baterie...

Hansgrohe Starck AX baterie pro umyvadlové mísy 360 chrom bez odtokové soupravy

<
0 0
>

Hansgrohe Starck AX baterie pro umyvadlové mísy 360 chrom bez odtokové soupravy

Dostupnost:
Na objednávku (Za 12 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Doporučená cena:
14 799 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 1 480 Kč )
Vaše cena:
13 319 Kč
11 007 Kč bez DPH
1 Ks = 13 319 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 10103000
EAN: 4011097754291
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 3 Kg / Balení
Informace o produktu

O společnosti Hansgrohe:

Společnost Hansgrohe je soukromou akciovou společností s více než sto letou historií. Originalita, inovativní výrobky a designově orientovaná koupelnová řešení jsou spolu s pověstnou německou kvalitou zárukou Vaší spokojenosti. Značka Hansgrohe Vám přináší ucelenou nabídku vodovodních baterií a sprch v různých designových stylech a cenových kategoriích. Stovky mezinárodních ocenění jsou důkazem profesionality a funkčnosti produktů tohoto výrobce, které přispívají k celkové harmonii Vaší koupelny. Hansgrohe vyrábí své armatury a sprchy přesně tak, aby byly dokonalým spojením tvaru i funkce a zároveň splňovaly ty nejpřísnější požadavky na hygienu a kvalitu. Žádný jiný výrobce na světě nemá lepší sprchový program.

Základní výhody produktů značky Hansgrohe:

 • Výrobky pro dlouhodobé používání díky inovaci, technice a komfortu.
 • Vynikající design.
 • Vhodné pro koupelny různých stylů.
 • Ekologicky nezávadné produkty.
 • Nejvyšší německá preciznost a kvalita.
 • Dlouholetá tradice.
 • Záruka výrobce: 5 let.
 • Nabízí více techniky a komfortu viz. níže.


O sérii Starck:

Phillipe Starck je ikonou produktového designu. Pro německého výrobce Hansgrohe navrhl několik sérií vodovodních baterií pro kolekci Axor. Novinkou pro rok 2016 byla tato série, která vychází z designu předcházející série. Ta byla ovlivněna historickou pumpou, kterou znáte z historických dvorků. Na této nové sérii však umístil ovládací páčku horizontálně a její kruhový profil nechal z vrchní části zbrousit do rovné linie přecházející na hlavu baterie.

Charakteristika výrobku:

 • ComfortZone 250
 • průtokové množství: 5 l/min
 • vyložení: 107 mm
 • druh proudu: normální proud
 • vhodné pro průtokový ohřívač

 

Video k sérii Axor Starck:

 

Technologie:

AirPower: Více požitku, více účinnosti

 • Užijte si sprchování trochu jinak, sprchová technologie Hansgrohe AirPower pozvedne Váš příjemný požitek ze sprchování a zároveň sníží Vaši spotřebu vody. Ze sprchy se Vám nebude chtít ven. Vzduch je k dispozici v hojném množství, na rozdíl od vody, za kterou musíte platit. Proto inovátoři z Hansgrohe vyvinuli ve vlastní proudové laboratoři něco průkopnického: technologii AirPowerm, která umožňuje bavit se a přitom šetřit zdroje.
 • AirPower – z mála vody větší požitek a princip je velmi jednoduchý: Vaše sprcha AirPower přisává vzduch, který se mísí s vodou. Na jeden litr vody připadnou cca tři litry vzduchu. Cennou vodu tak využijete efektivním způsobem. 
 • AirPower – jedinečný zážitek ze sprchování. Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži. Perlící sprchový deštík AirPower pohltí Vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha. Také si můžete u modelů s více proudy dopřát i masáž: silný proud, který má citelně uvolňující účinek. Zvýšením Vašeho příjemného pocitu ze sprchování navíc klesne i Vaše spotřeba vody.
 • V Hansgrohe šetrně zacházíme se zdroji a věříme, že každá kapka se počítá a pomáhá Vám šetřit vodu, energii i náklady. S inovativními produkty a technologiemi pro budoucnost.

 

 

ComfortZone: Dokonalý komfort obsluhy 

Více volnosti v pohybu mezi umyvadlem a výtokem baterie! Baterie Hansgrohe s etiketou „ComfortZone“ se starají o jedinečné pohodlí u umyvadla a dřezu. Na jejich vývoji se podíleli inovátoři a designéři Hansgrohe. Výrobky jsou rozmanité, jejich technologie a design vytříbený. Díky ComfortZone se stává mytí, sprchování a koupání ještě příjemnějším. Zažijte v koupelně novou volnost a užijte si prostor, který Vám dodává vhodně zvolená ComfortZone.

Přehled výhod ComfortZone: 

 • Vysoké, některé otočné baterie pro ještě větší volnost pohybu: například pro mytí vlasů v umyvadle či při napouštění vysokých nádob
 • Vynikající komfort, snadné ovládání díky inovativní řídicí jednotce
 • Keramická kartuše pro tichý chod baterie - plynulý přechod nastavení teploty 
 • Vysoké bezpečnostní normy Maximální požitek z vody díky inteligentně redukované spotřebě vody

 

 

EcoSmart: Šikovně ušetřit vodu, chránit klima

EcoSmart technologie udává trendy. Ochrana klimatu začíná u sprchováni a ekologického chování při mytí rukou. Jako „obhájce hodnoty vody“ přejímá Hansgrohe přední roli v zacházení s tímto drahocenným zdrojem. Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 % nižší spotřebu vody, než běžné produkty a to bez ztráty pohodlí. Menší spotřeba teplé vody jde ruku v ruce s menšími náklady na energie. A to také znamená: nižší emise CO2 a menší náklady. EcoSmart nabízí díky vodě obohacené vzduchem: příjemný zážitek ze sprchování, díky měkkému plnému vodnímu proudu. Rozdíl pocítíte na vlastní kůži.

Běžná umyvadlová baterie spotřebuje přibližně 13 litrů vody za minutu. Díky EcoSmart technologii je spotřeba vody ve všech umyvadlových bateriích redukována až o 60 procent* na přibližně 5 litrů za minutu. Jak je to možné? Díky příměsi vzduchu a speciálnímu omezovači průtoku. Perlátor EcoSmart je vestavěn do výtoku umyvadlové baterie a obohacuje tak vodu o vzduch. Výsledek tvoří nasycený plný vodní proud. Přesný "O-kroužek“ reaguje automaticky na proměnlivý tlak vody a mění svůj tvar. Omezuje průtok a šetří tak stále pitnou vodu.

* bez EcoSmart: 13 litrů za minutu při 0,3 MPa (3 bar)

 

 

QuickClean: Funkce rychlého odstranění vodního kamene

Pomocí funkce QuickClean okamžitě odstraníte vodní kámen (vápenatá usazenina). Protože Hansgrohe má perlátor baterií a trysky sprch vybaveny ohebnými silikonovými nopky, tak lze jednoduše odstranit vodní kámen.

Další výhody:

 • Ošetřované výrobky bez vodního kamene zůstávají funkční a mají delší životnost
 • Rychlé čištění pomocí silikonových nopků
 • Jednoduché odstranění namísto namáhavého čištění a drhnutí
 • Rovnoměrný tok vody u baterií, příjemný sprchový proud při sprchování
 • Dlouhá doba životnosti a funkčnosti výrobků

 

 

Technické parametry:

Země původuČeská republika
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz