Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Hansgrohe Axor Citterio M baterie umyvadlová chrom

<
0 0
>

Hansgrohe Axor Citterio M baterie umyvadlová chrom

Dostupnost:
Na objednávku (Za 12 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Doporučená cena:
12 511 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 1 251 Kč )
Vaše cena:
11 260 Kč
9 306 Kč bez DPH
1 Ks = 11 260 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 34010000
EAN: 4011097559414
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 2 Kg / Balení
Informace o produktu

O společnosti Hansgrohe:

Společnost Hansgrohe je soukromou akciovou společností s více než sto letou historií. Originalita, inovativní výrobky a designově orientovaná koupelnová řešení jsou spolu s pověstnou německou kvalitou zárukou Vaší spokojenosti. Značka Hansgrohe Vám přináší ucelenou nabídku vodovodních baterií a sprch v různých designových stylech a cenových kategoriích. Stovky mezinárodních ocenění jsou důkazem profesionality a funkčnosti produktů tohoto výrobce, které přispívají k celkové harmonii Vaší koupelny. Hansgrohe vyrábí své armatury a sprchy přesně tak, aby byly dokonalým spojením tvaru i funkce a zároveň splňovaly ty nejpřísnější požadavky na hygienu a kvalitu. Žádný jiný výrobce na světě nemá lepší sprchový program.

Základní výhody produktů značky Hansgrohe:

 • Výrobky pro dlouhodobé používání díky inovaci, technice a komfortu.
 • Vynikající design.
 • Vhodné pro koupelny různých stylů.
 • Ekologicky nezávadné produkty.
 • Nejvyšší německá preciznost a kvalita.
 • Dlouholetá tradice.
 • Záruka výrobce: 5 let.
 • Nabízí více techniky a komfortu viz. níže.


O sérii Citterio M:

Hansgrohe Axor zahrnuje prémiové řady německého výrobce Hansgrohe. Citterio M je jednou z nich. Jak vypadá koupelnová kolekce inspirovaná moderním životem ve městě? Ztělesňuje výtvarné umění nadčasového moderního designu a současně je kompatibilní se širokou paletou různých stylů koupelny. „M“ znamená moderní, městský (metropolitní) a také Miláno - domovské město návrháře Antonia Citteria. Axor Citterio M se vyznačuje výraznými štíhlými tvary, lehkostí a elegancí. Koupelnová kolekce plná minimalismu a elegance, jasnosti a italského šarmu je mnohem širší. Ostatní typy najdete v katalogu výrobce.
 

Charakteristika výrobku:

 • ComfortZone 100.
 • Průtokové množství: 5 l/min.
 • Vyložení: 128 mm.
 • Laminární proud: Laminární proudění je jeden z typů proudění reálné tekutiny. Vzniká obecně při nižších rychlostech. Proudnice laminárního proudu jsou rovnoběžné a vytvářejí vrstvy. Proud zůstává laminární až do určité kritické rychlosti, při níž se pak mění na proud vířivý. Laminární proud je tichý, není provázen šelestem. Proud, který je laminární neobsahuje žádný vzduch, obsahuje tedy 100% vody. Tento typ proudu je ideální zejména při potřebě koncentrace co největšího množství čisté vody, což může nastat například ve zdravotnických nebo v gastronomických zařízeních.
 • Odtoková souprava s táhlem.
 • Vhodné pro průtokový ohřívač.

 Technologie:

AirPower: Více požitku, více účinnosti

 • Užijte si sprchování trochu jinak, sprchová technologie Hansgrohe AirPower pozvedne Váš příjemný požitek ze sprchování a zároveň sníží Vaši spotřebu vody. Ze sprchy se Vám nebude chtít ven. Vzduch je k dispozici v hojném množství, na rozdíl od vody, za kterou musíte platit. Proto inovátoři z Hansgrohe vyvinuli ve vlastní proudové laboratoři něco průkopnického: technologii AirPowerm, která umožňuje bavit se a přitom šetřit zdroje.
 • AirPower – z mála vody větší požitek a princip je velmi jednoduchý: Vaše sprcha AirPower přisává vzduch, který se mísí s vodou. Na jeden litr vody připadnou cca tři litry vzduchu. Cennou vodu tak využijete efektivním způsobem. 
 • AirPower – jedinečný zážitek ze sprchování. Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži. Perlící sprchový deštík AirPower pohltí Vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha. Také si můžete u modelů s více proudy dopřát i masáž: silný proud, který má citelně uvolňující účinek. Zvýšením Vašeho příjemného pocitu ze sprchování navíc klesne i Vaše spotřeba vody.
 • V Hansgrohe šetrně zacházíme se zdroji a věříme, že každá kapka se počítá a pomáhá Vám šetřit vodu, energii i náklady. S inovativními produkty a technologiemi pro budoucnost.

 

 

ComfortZone: Dokonalý komfort obsluhy 

Více volnosti v pohybu mezi umyvadlem a výtokem baterie! Baterie Hansgrohe s etiketou „ComfortZone“ se starají o jedinečné pohodlí u umyvadla a dřezu. Na jejich vývoji se podíleli inovátoři a designéři Hansgrohe. Výrobky jsou rozmanité, jejich technologie a design vytříbený. Díky ComfortZone se stává mytí, sprchování a koupání ještě příjemnějším. Zažijte v koupelně novou volnost a užijte si prostor, který Vám dodává vhodně zvolená ComfortZone.

Přehled výhod ComfortZone: 

 • Vysoké, některé otočné baterie pro ještě větší volnost pohybu: například pro mytí vlasů v umyvadle či při napouštění vysokých nádob
 • Vynikající komfort, snadné ovládání díky inovativní řídicí jednotce
 • Keramická kartuše pro tichý chod baterie - plynulý přechod nastavení teploty 
 • Vysoké bezpečnostní normy Maximální požitek z vody díky inteligentně redukované spotřebě vody

 

 

EcoSmart: Šikovně ušetřit vodu, chránit klima

EcoSmart technologie udává trendy. Ochrana klimatu začíná u sprchováni a ekologického chování při mytí rukou. Jako „obhájce hodnoty vody“ přejímá Hansgrohe přední roli v zacházení s tímto drahocenným zdrojem. Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 % nižší spotřebu vody, než běžné produkty a to bez ztráty pohodlí. Menší spotřeba teplé vody jde ruku v ruce s menšími náklady na energie. A to také znamená: nižší emise CO2 a menší náklady. EcoSmart nabízí díky vodě obohacené vzduchem: příjemný zážitek ze sprchování, díky měkkému plnému vodnímu proudu. Rozdíl pocítíte na vlastní kůži.

Běžná umyvadlová baterie spotřebuje přibližně 13 litrů vody za minutu. Díky EcoSmart technologii je spotřeba vody ve všech umyvadlových bateriích redukována až o 60 procent* na přibližně 5 litrů za minutu. Jak je to možné? Díky příměsi vzduchu a speciálnímu omezovači průtoku. Perlátor EcoSmart je vestavěn do výtoku umyvadlové baterie a obohacuje tak vodu o vzduch. Výsledek tvoří nasycený plný vodní proud. Přesný "O-kroužek“ reaguje automaticky na proměnlivý tlak vody a mění svůj tvar. Omezuje průtok a šetří tak stále pitnou vodu.

* bez EcoSmart: 13 litrů za minutu při 0,3 MPa (3 bar)

 

 

Technické parametry:

BarvaChrom
Země původuČeská republika

Doprava zdarma - více informací zde

Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Doporučené produkty pro realizaci (3)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz