Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde
  1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Dlažba Cerim Timeless bardi...
  4. Dlažba pro stolové desky - ...

Dlažba Cerim Timeless bardiglio gray 60x120 cm lucido rektifikovaná

A727A1A-01.jpg
<
0 0
>
Výprodej

Dlažba Cerim Timeless bardiglio gray 60x120 cm lucido rektifikovaná

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Výrobce:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: 744888
EAN: 8032842149731
Obsah balení: 1.44 m²
Hmotnost: 34.56 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Dlažba pro stolové desky - Výprodej malometrážních zbytků

Použití velkoformátové dlažby je běžné například jako obklad za kuchyňskou linku, ale ne tak běžné je dlažbu využít jako stolovou desku. Stoly z keramické dlažby přinášejí do vaší domácnosti či exteriéru mimořádně emotivní kus netradičního nábytku, který je nejen působivý, ale zároveň přináší celou řadu výhod. Díky odolnosti keramické dlažby a minimálním nárokům na údržbu Vám takový stůl vydrží dlouhá léta.

V případě potřeby zákazníkům poskytujeme možnost využití našeho výrobního závodu TechnoArt, kde na míru za pomoci vodního paprsku dlažbu přesně zařízneme či do ní vyřízneme otvory, upravíme hrany apod.

Stolové desky z dlažby je možné vyrobit nejen ve spolupráci s jakýmkoliv truhlářem či výrobcem nábytku, ale i svépomocí. Jedná se o velkoformátové dlaždice, kdy některé je možné formátovat standardními nástroji, následně je možné dlaždici nalepit na dřevěnou/OSB desku, zakončit běžnou lištou či profilem a stůl je hotov. Pokud tedy sháníte ekonomicky zajímavé, odolné a bezúdržbové řešení, podívejte se na níže uvedené produkty, které máme v malometrážních zbytcích, za skvělé výprodejové ceny a které jsou vhodné právě pro výrobu tohoto typu výrobku.

V této sekci vystavujeme pouze akční/výprodejové zboží, avšak nabídka vhodných produktů je obrovská. V případě zájmu o jiný produkt/design, nás neváhejte kontaktovat.

Technické parametry:

BarvaŠedá
GlazuraAno
PovrchLesklý
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)1
Stupeň otěruPEI 4
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný60x120x1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Doporučené produkty pro realizaci (11)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz