Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Kaldewei Meisterstuck Conoduo vana ocelová Pearl-Effect bílá 170x75 cm

BJH2A1B.jpg
<
0 0
>

Kaldewei Meisterstuck Conoduo vana ocelová Pearl-Effect bílá 170x75 cm

Dostupnost:
Na objednávku (Za 10 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
204 619 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 20 462 Kč )
Vaše cena:
184 158 Kč
152 196 Kč bez DPH
1 Ks = 184 158 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 1732/200640803001
EAN: 4001112947845
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 154 Kg / Balení
Informace o produktu

Vana Conoduo Meisterstück

Conoduo spojuje svébytný design s excelentním komfortem koupání pro pocit klidu a čistoty. Architektonické a geometrické prvky se sjednocují do jednoho markantního určování tvaru. Další zvláštností je zakrytý odtok se smaltovaným krytem a rovněž smaltovaná hlavice pro ovládání přepadové soupravy.
Vana Conoduo volně stojící design s dokonalou estetikou: architektonický, geometrický, beze spár. Mistrovské dílo plné harmonie z jedinečné smaltované oceli KALDEWEI s 30letou zárukou.
Tato série van se vyznačuje purismem a strohou elegancí. Dvě šikmé zádové plochy a středový odtok se postarají o to, že se lze zvláště příjemně a pohodlně koupat i ve dvou.

Charakteristika vany:

 • Vana Conoduo je ušlechtěna exkluzivním Perl-Effektem. Perl-Effekt je zahrnut v ceně vany.
 • Přímočarý, puristický design.
 • Smaltovaný integrovaný kryt odtoku a přepad, který je designově sladěn s vanou (přepad je také dostupný vč. funkce napouštění).
 • Koupání ve dvou - dvě identické opěrky zad a odtok umístěný uprostřed vany jsou předurčeny pro koupel ve dvou.
 • Vana je vyrobena ze smaltované oceli KALDEWEI.
 • Vnější stěny jsou kolmé.
 • Vana může být opatřena povrchovou úpravou Antislip, jedná se o příplatkovou úpravu na objednávku.
 • Designed by Sottsass Associati.

Purizmus je úsilí o stylovou čistotu v tvorbě. Je pro něj charakteristické přísné lpění na tzv. čistém slohu, které se projevovalo odstraňováním veškerých pozdějších úprav. Snaží se maximálně oprostit výrobek od dekoru a uplatnit především samotnou konstrukci, barvu a strukturu stavebního materiálu.

Perl-Effekt je speciální povrchová úprava, která se trvale spojuje se smaltovaným povrchem van při teplotě nad 200°C. Voda s povrchu opatřeného Perl-Effektem nestéká, ale doslova se skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Perl-Effekt tak výrazně usnadňuje čištění van, které se stává doslova hračkou. Po koupeli většinou stačí povrch opláchnout teplou vodou a utřít do sucha měkkým hadrem, v případě silnějšího znečištění pak omýt běžnými saponáty. Na čištění van s Perl-Effektem nesmějí být používány agresivní čisticí prostředky obsahující brusné částice. S Perl-Effektem je možno dodat všechny vany, vyrobené ze smaltované oceli o tloušťce 3,5 mm.

Antislip je protiskluzová úprava povrchu, poskytuje dobrou stabilitu při vstupu do koupací vany. Tato speciální úprava povrchu je pevně spojená se smaltovanou ocelí Kaldewei. Tato úprava je šetrná k pokožce a je snadno čistitelná. Dle TÜV Rheinland vykazuje Antislip od Kaldewei protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory a pro chůzi na boso (DIN 51097). Dále pak kvalifikační stupeň R10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130).


O společnosti Kaldewei

Německý výrobce Kaldewei je dnes nejvýznačnějším výrobcem ocelových smaltovaných van. V období 90. let, s nástupem výroby akrylátových van, výrazně poklesla produkce ocelových van a mnoho výrobních závodů bylo zavřeno. Akrylátové vany převzaly tento segment trhu především díky zajímavým tvarům. Cenová dostupnost těchto výrobků byla dalším pozitivem, které však převyšovalo jedno velké negativum – a to životnost. Moderní architektura vyžaduje v dnešní době jednoduché a čisté linie, což je pro technologii lisování ocelových van pozitivní. V této chvíli srovnáváme již jen dva parametry – životnost a cenu. Kaldewei na své výrobky poskytuje třicetiletou záruku!

Základní výhody produktů značky Kaldewei:

 • Německá kvalita a preciznost.
 • Provedení výrobků dosahuje té nejvyšší kvality.
 • Značka Kaldewei má ve svém portfoliu širokou škálu tvarů, rozměrů i barev.
 • Tloušťka smaltované oceli 3,5 mm.
 • Společnost Kaldewei poskytuje na své výrobky 30 let záruku
 • Odolnost výrobků proti poškrábání.
 • Odolnost výrobků proti hořícím a žhnoucím předmětům.
 • Odolnost výrobků proti kyselinám a chemikáliím.
 • Barevná a tvarová stálost výrobků.
 • Snadná údržba díky Perl-Effektu.


Video o společnosti Kaldewei:


Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálOcel
Země původuNěmecko
Rozměr skutečný170x75x43
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (3)

Doporučené produkty pro realizaci (5)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241