Progress Profiles Proskirting Giled soklový lesk 10/200 cm

L1188F5-01.jpg

Progress Profiles Proskirting Giled soklový lesk 10/200 cm

Dostupnost:
Na objednávku (Za 30 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Doporučená cena:
1 482 Kč
Ušetříte s DPH:
5% ( 74 Kč )
Vaše cena:
1 408 Kč
1 164 Kč bez DPH
1 Ks = 1 408 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: PKGLEDBC100
EAN: 8031893165639
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu

O sérii Soklové lišty

Soklová lišta je jednotným a vkusným zakončením podlahy a jejím plynulým navázáním na zeď. Díky vhodně zvolené liště zamaskujete nedokonalosti v podobě roztřepeného koberce nebo štěrbiny, jež mohou vzniknout v případě, že podlaha ke zdi těsně nedoléhá. Přínosem soklových lišt je ochrana před vlhkostí a poškozením a také možnost vést jimi kabeláž, například od počítače. Instalace není složitá, protože lišty se na stěnu jednoduše lepí. Lišty dodávané naší společností jsou vyrobeny z nerezu nebo hliníku, jenž je oblíbený pro svoji odolnost. Vybrané modely disponují možností dodatečného LED osvětlení, díky kterému je využijete jak na schodech, tak při efektivním podsvícení stropu.

O produktu:

V moderních prostorech se jistě budou skvěle vyjímat lišty s osvětlením. Ať už se rozhodnete pro osvětlené kovové sokly, pro světelné lišty umístěné v obkladu či zvýrazníte schodové stupnice nebo podsvítíte strop, tak neuděláte chybu. LED systém pozvedne úroveň vašich prostor a snadno vás „provede“ nočním domem. Profil Proskirting Giled je pouze hliníková lišta, abyste měli celý systém funkční, tak musíte zakoupit všechny níže uvedené komponenty.

Komponenty kompletního systému:

  • Základní lišta Proskirting Giled - nabízíme výšku 80 a 100 mm.
  • Horní krycí profil - nabízíme v povrchové úpravě chrom.
  • LED diodový pásek - nabízíme v odstínu světla, teplá bílá, studená bíla a neutrální.
  • Trafo pro LED diodový pásek - nabízíme trafa pro délku LED diodového pásku 5 a 15 bm.
  • V případě potřeby máme k dispozici spojovací prvky lišt pro vnitřní a vnější rohy.

O výrobci Progress Profiles:

Italský výrobce Progress Profiles má ve své široké nabídce více než 6 000 lišt z PVC, nerezové oceli, hliníku, z mosazi, dřevě, voděodolné membrány a drenážní systémy pro všechny druhy, které v rámci realizace obkladů a dlažeb potřebujete. Výrobní prostory rozkládající se na ploše více než 10 000 metrů čtverečních a nejmodernější zařízení, je určeno k výrobě inovativních řešení technických i dekoračních detailů interiérů i exterérů pro obytné a komerční prostory. Ještě před 20 lety nikdo lišty nepoužíval. Dodavatelé obkladů měli vždy v nabídce tzv. jolly. Byly to vlastně podbroušené dlaždice připravené pro kamenické rohy. Samozřejmě u ekonomických produktů tyto prvky nebyly. Z tohoto důvodu se v rámci zkvalitnění stavební výroby začaly objevovat první plastové rohové lišty. S vývojem doby začaly přicházet i kvalitní kovové prvky, které se kromě technických detailů snažily řešit i design.

Technické parametry:

BarvaHliník
MateriálHliník
Země původuItálie
Rozměr skutečný10
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (18)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz