Progress Profiles Procover krycí lišta leštěná mosaz 1,4/270 cm

Progress Profiles Procover krycí lišta leštěná mosaz 1,4/270 cm

Dostupnost:
Na objednávku (Za 30 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Doporučená cena:
723 Kč
Ušetříte s DPH:
5% ( 36 Kč )
Vaše cena:
687 Kč
568 Kč bez DPH
1 Ks = 687 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: PCROL149
EAN: 8031893001531
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 1 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Přechodové lišty

Rozhodli jste se pro výměnu podlahové krytiny? Jeden typ krytiny nemusí být vhodný do všech místností, proto je vhodné sáhnout po přechodových lištách, které zakryjí nerovnosti mezi jednotlivými podlahami nebo koberci. Mají dvojí funkci: estetickou i bezpečnostní. Můžete díky nim předejít zakopnutí v místech, kde je podlaha různě vysoká. Nejčastějším výrobním materiálem je mosaz, ocel a hliník. Lišty z těchto materiálů najdete také v naší nabídce. Instalace lišt se odvíjí od jejich funkce. Je tedy možné je lepit stejným lepidlem jako dlaždice nebo pomocí silikonu či konstrukčního lepidla. Z hlediska estetického zpracování nabízíme povrchovou úpravu jak leštěním, tak kartáčováním. Při výběru je proto vhodné zohlednit celkový design vašeho domu či bytu.

O produktu:

Procover je přechodový profil tvaru "T" z leštěné mosazi, vhodný pro překrytí přechodu mezi různými druhy podlahy v šířce od 6 do 12 mm. Profil Procover chrání hrany dlaždic před poškozením a samotná instalace je velice snadná. Tento elegantní profil je vhodné po stranách utěsnit silikonem a zabránit tak přístupu nečistot a vlhkosti pod lištu. Profily se lepí pomocí silikonu nebo konstrukčního lepidla. K dispozici jsou v leštěné nebo chromované mosazi a v kartáčované nerezové oceli.

O výrobci Progress Profiles:

Italský výrobce Progress Profiles má ve své široké nabídce více než 6 000 lišt z PVC, nerezové oceli, hliníku, z mosazi, dřevě, voděodolné membrány a drenážní systémy pro všechny druhy, které v rámci realizace obkladů a dlažeb potřebujete. Výrobní prostory rozkládající se na ploše více než 10 000 metrů čtverečních a nejmodernější zařízení, je určeno k výrobě inovativních řešení technických i dekoračních detailů interiérů i exterérů pro obytné a komerční prostory. Ještě před 20 lety nikdo lišty nepoužíval. Dodavatelé obkladů měli vždy v nabídce tzv. jolly. Byly to vlastně podbroušené dlaždice připravené pro kamenické rohy. Samozřejmě u ekonomických produktů tyto prvky nebyly. Z tohoto důvodu se v rámci zkvalitnění stavební výroby začaly objevovat první plastové rohové lišty. S vývojem doby začaly přicházet i kvalitní kovové prvky, které se kromě technických detailů snažily řešit i design.

Technické parametry:

BarvaMosaz
MateriálMosaz
Země původuItálie
Rozměr skutečný270/14
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (6)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz