1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Dlažba Rex La Roche ecru 16...
  4. La Roche

Dlažba Rex La Roche ecru 160x320 cm smooth rektifikovaná

Vaše cena s DPH:
2 841 Kč / m2
Tento produkt nelze koupit
? Dostupnost:
na dotaz
ID produktu:
744995
EAN:
8032842141926
Obsah balení:
5.12 m2
Hmotnost:
17 Kg / MJ
Výrobce:
REX
Informace o produktu

O společnosti Rex:

Materiály prezentované pod logem Rex mají vždy přívlastek luxusu a mnohé z nich působí jako umě­lecká díla technologů a designerů Florim Group. Většina z nich je vhodná pro privátní zakázky a jistý nádech extravagance uspokojí i velmi náročného klienta. Dnes již výrobní závod Rex neexistuje. Vše se vyrábí nejnovějšími technologiemi ve Floorgresu. Všechny série Rex používají technologii digitálního tisku, který posunul obor s keramickými obklady a dlaž­bami velmi dopředu. Díky této technologii je věrnost designu téměř dokonalá, až si sami kolikrát říkáme, zda se jedná o původní přírodní předlohu či jeho kopii.


O sérii La Roche:

La Roche je bestseller roku 2015 a to díky svému designu, který je naprosto výjimečný. Předlohou byl kámen, který byl použit pči rekonstrukci zámku La Roche na řece Loiře. Dnešní výrobní trendy směřují spíše k moderním záležitostem. Bohužel se ale zapomíná na krásné historické stavby, kde jsou potřeba materiály, které takovým prostorám odpovídají. Úspěch série přesvědčil výrobce, který ji ve výrobním programu 2016 zařadil do kategorie Magnum – tedy velkoformátových dlažeb. V nejprestižnějších historických stavbách byly také používány velké kamenné desky. Formát 320x160 cm by bylo těžké vytěžit a problematická by byla i manipulace. Proto si myslíme, že použití tohoto materiálu v historické budově by neodpovídalo obdobným stavbám. Pro tyto objekty bychom spíše doporučili formát 160x160 cm, který je také v nabídce této série.


Technické parametry:

BarvaHnědá světlá
GlazuraNe
PovrchSmooth
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)0,6
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný160x320x0,6
Technické parametry Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241