Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Runtal Arteplano koupelnový radiátor 1813x453 mm zrcadlový efekt

arteplano-zrc.jpg

Runtal Arteplano koupelnový radiátor 1813x453 mm zrcadlový efekt

Dostupnost:
Na objednávku (Za 14 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
75 281 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 7 528 Kč )
Vaše cena:
67 753 Kč
55 994 Kč bez DPH
1 Ks = 67 753 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: HA180-6-0772-453
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 34 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Arteplano:

Designový radiátor Runtal Arteplano je k dodání v 52 barevných odstínech, které umožní přizpůsobit radiátor interiéru, sjednotit jej s ním nebo naopak vytvořit kontrast. Kontrast může být jak v barevnosti, tak ve stylu. Provedení Runtal Arteplano Artistic s leptaným měděným nebo mosazným povrchem je jednou z nejdražších variant. Na přání může být i s držákem na ručník. Radiátory jsou dostupné ve všech barevných odstínech vzorníku Runtal, včetně barev od Le Corbusiera. Mají samozřejmě nižší cenu než Artistic. Jediným omezením je vaše představivost. Radiátor se zde stává uměleckým dílem.


Charakteristika výrobku:

 • Barevné provedení: nerez.
 • Možné varianty vytápění radiátoru: teplovodní provoz.
 • Tepelný výkon radiátoru měřený dle EN 442 s označením CE: 780 Wattů
 • Objem: 4,32 Dm3
 • Váha: 34,2 Kg


O společnosti Runtal:

Egon Runte a Jürg Altherr, inženýr a architekt, založili švýcarskou firmu Runtal v roce 1953, která se úspěšně uplatnila na švýcarském trhu s inovačními ocelovými radiátory (konvektory a topná tělesa vytvořili jako alternativu k běžným trubkovým radiátorům). Ve společnosti Runtal se inovativní technologie kombinuje s jedinečným designem. Společnost Runtal vyrábí exkluzivní radiátory, které kombinují důkladné pochopení materiálů a funkcí s nezaměnitelným smyslem pro design a interiérový design. Radiátory Runtal jsou vyráběny jako součást topného systému pro teplovodní, elektrický nebo kombinovaný provoz.

Základní výhody produktů značky Runtal:

  • Průkopnický design.
  • Nejnovější technologie.
  • Neustálý inovativní přístup.100% těsnost spojů.
  • Dlouhá životnost.Švýcarská kvalita a preciznost.
  • Záruka výrobce: na kvalitu lakovaných a chromovaných radiátorů 5 let a na elektrická topná tělesa a topné tyče je záruka 2 roky.

 

Technické parametry:

BarvaNerez
Země původuNěmecko
Rozměr skutečný1813x453x84
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (2)