Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde
 1. Zpět do série
 2. Titulní stránka
 3. Runtal Arteplano Onda koupe...
 4. Arteplano

Runtal Arteplano Onda koupelnový radiátor 1808x379 mm kartáčovaná nerez

arteplano-nerez.jpg
Výprodej

Runtal Arteplano Onda koupelnový radiátor 1808x379 mm kartáčovaná nerez

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Výrobce:
Série:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: HB180-5-0770-523
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 29 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Arteplano:

Designový radiátor Runtal Arteplano je k dodání v 52 barevných odstínech, které umožní přizpůsobit radiátor interiéru, sjednotit jej s ním nebo naopak vytvořit kontrast. Kontrast může být jak v barevnosti, tak ve stylu. Provedení Runtal Arteplano Artistic s leptaným měděným nebo mosazným povrchem je jednou z nejdražších variant. Na přání může být i s držákem na ručník. Radiátory jsou dostupné ve všech barevných odstínech vzorníku Runtal, včetně barev od Le Corbusiera. Mají samozřejmě nižší cenu než Artistic. Jediným omezením je vaše představivost. Radiátor se zde stává uměleckým dílem.


O společnosti Runtal:

Egon Runte a Jürg Altherr, inženýr a architekt, založili švýcarskou firmu Runtal v roce 1953, která se úspěšně uplatnila na švýcarském trhu s inovačními ocelovými radiátory (konvektory a topná tělesa vytvořili jako alternativu k běžným trubkovým radiátorům). Ve společnosti Runtal se inovativní technologie kombinuje s jedinečným designem. Společnost Runtal vyrábí exkluzivní radiátory, které kombinují důkladné pochopení materiálů a funkcí s nezaměnitelným smyslem pro design a interiérový design. Radiátory Runtal jsou vyráběny jako součást topného systému pro teplovodní, elektrický nebo kombinovaný provoz.

Základní výhody produktů značky Runtal:

  • Průkopnický design.
  • Nejnovější technologie.
  • Neustálý inovativní přístup.100% těsnost spojů.
  • Dlouhá životnost.Švýcarská kvalita a preciznost.
  • Záruka výrobce: na kvalitu lakovaných a chromovaných radiátorů 5 let a na elektrická topná tělesa a topné tyče je záruka 2 roky.

 

Technické parametry:

BarvaNerez
Země původuNěmecko
Rozměr skutečný1808x379
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz