Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Runtal Folio koupelnový radiátor s držákem 1476x435 mm bílá

Runtal-Folio-Glass-Detail-180-50_Internet.jpg
<
0 0
>

Runtal Folio koupelnový radiátor s držákem 1476x435 mm bílá

Dostupnost:
Na objednávku (Za 14 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
32 717 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 3 272 Kč )
Vaše cena:
29 445 Kč
24 335 Kč bez DPH
1 Ks = 29 445 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: FB-150-042-S034-9016
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 15 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Folio:

Kompaktní design, lehký a zároveň uzavřený. Extrémně tenká a ultra lehká komůrková konstrukce z hliníku s grafitovým jádrem. Ve srovnání s vertikálním designem pro obytné prostory je varianta Runtal Folio Belt vybavena jedním nebo dvěma chromovanými držáky ručníků. V nabídce je rovněž varianta Runtal Folio (bez držáků na ručník) či designově atraktivní varianta Runtal Folio Corner, kterou charakterizují dva „oříznuté“ rohy a jeden nebo dva držáky pro pohodlné nasunutí ručníků z boku. Nízká hmotnost umožňuje zvlášť jednoduchou montáž. Díky nově vyvinutému připojovacímu boxu s integrovanými ventily je připojovací technika skrytá a neruší vlastní design tělesa. Speciální zařízení umožňuje radiátor odklopit od stěny, aby bylo možné pohodlně čistit nejen přední, ale i zadní stranu radiátoru. Ke snadné péči a hygieně rovněž přispívá uzavřený povrch radiátoru. Radiátor je k dispozici v provedení pro teplovodní vytápění nebo v čistě elektrické variantě, řízený programovatelnou ovládací jednotkou.


O společnosti Runtal:

Egon Runte a Jürg Altherr, inženýr a architekt, založili švýcarskou firmu Runtal v roce 1953, která se úspěšně uplatnila na švýcarském trhu s inovačními ocelovými radiátory (konvektory a topná tělesa vytvořili jako alternativu k běžným trubkovým radiátorům). Ve společnosti Runtal se inovativní technologie kombinuje s jedinečným designem. Společnost Runtal vyrábí exkluzivní radiátory, které kombinují důkladné pochopení materiálů a funkcí s nezaměnitelným smyslem pro design a interiérový design. Radiátory Runtal jsou vyráběny jako součást topného systému pro teplovodní, elektrický nebo kombinovaný provoz.

Základní výhody produktů značky Runtal:

    • Průkopnický design.
    • Nejnovější technologie.
    • Neustálý inovativní přístup.100% těsnost spojů.
    • Dlouhá životnost.Švýcarská kvalita a preciznost.
    • Záruka výrobce: na kvalitu lakovaných a chromovaných radiátorů 5 let a na elektrická topná tělesa a topné tyče je záruka 2 roky.

 

Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuNěmecko
Rozměr skutečný1476x435x16
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz