Dlažba Italgraniti White Experience apuano 80x180 cm lesklá rektifikovaná

Akce

Dlažba Italgraniti White Experience apuano 80x180 cm lesklá rektifikovaná

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 18.72 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
5 827 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
83% ( 4 837 Kč / m² )
Vaše cena:
990 Kč / m²
818 Kč bez DPH
1 Balení = 1.44 m² = 1 426 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: WE0181L/V
Obsah balení: 1.44 m²
Hmotnost: 34.56 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii White Experience:

Dnešní trend mnoha výrobců dodává na trh obklady a dlažby, pro které byly předlohou přírodní mramory. Většina výrobků je v lesklém provedení. Série White Experience se obdobnými materiály inspirovala, ale její povrch je sametově matný nebo lappovaný. Tyto slinuté mrazuvzdorné dlažby mají naprosto věrný design své přírodní předloze, kde každá dlaždice má trochu jinou kresbu, stejně jako přírodní kámen. Na rozdíl od přírodní materiálů tyto dlažby vynikají vysokou tvrdostí (7-8 MOHS) minimální nasákavostí (menší než 0,04 %) a celkovou pevností.

Pokládka a formátování:

Řezání těchto velkých formátů 80x180 cm v tloušťce střepu 1 cm je poměrně problematičtější než u menších formátů. Z tohoto důvodu je důležité, aby pokládku těchto materiálů prováděl vždy odborník a pro formátování používal profesionální nářadí, kvalitní diamantové kotouče, vodní diamantovou pilu atd. Pro formátování těchto materiálů doporučujeme používat výhradně vodní diamantovou pilu nebo vodní paprsek.

O společnosti Impronta:

Skupina Impronta Ceramiche vznikla sloučením dvou firem Impronta a Italgraniti, které jsou na trhu s keramickými obklady od roku 1975. Rodina Giacobazzi je vlastníkem firmy a průkopníkem v keramickém průmyslu od roku 1950. Impronta Ceramiche má ucelenou nabídku portfolia: obklady pro stěny na bílém střepu, slinutou glazovanou dlažbu a technickou, vysoce slinutou dlažbu prezentovanou pod značkou Almatec. Impronta byla vždy leadrem a přiváděla na trh jak nové designy, tak nové technologie.

Technické parametry:

BarvaBílá
GlazuraAno
PovrchLesklý
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)1
Stupeň otěruPEI 5
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuItálie
Rozměr skutečný80x180x1

O výrobci Italgraniti

Skupina Italgraniti Group vznikla sloučením dvou firem, které jsou na trhu s keramickými obklady od roku 1975 – Impronta a Italgraniti. Rodina Giacobazzi, která je vlastníkem firmy, je průkopníkem v keramickém průmyslu od roku 1950. Italgraniti Group má ucelené portfolio: obklady pro stěny na bílém střepu a slinutou glazovanou i neglazovanou dlažbu v síle střepu 6 mm, 10 mm a 20 mm. Italgraniti Group byl vždy lídrem ve svém oboru a přiváděl na trh jak nové designy, které vynikaly především zdobností a širokou škálou dekorací k jednotlivým sériím, tak nové technologie.

Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (15)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241