Laufen Palomba vana z litého mramoru samostatně stojící 180x90 cm bílá

Laufen Palomba vana z litého mramoru samostatně stojící 180x90 cm bílá

Dostupnost:
Na objednávku (Za 10 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
175 635 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 17 564 Kč )
Vaše cena:
158 072 Kč
130 638 Kč bez DPH
1 Ks = 158 072 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: H2458020000001
EAN: 4014804844001
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 120 Kg / Balení
Informace o produktu

O volně stojící vaně Palomba

Kolekce Palomba značky Laufen svým designem evokuje malé zálivy či oblázky utvářené nekonečným pohybem moře, zde umně transformované do keramiky. Výchozí koncepcí je člověkem vytvořená krychle, vyhloubená a zaoblená živelnou silou vody, protože moře sloužilo coby hlavní inspirace. Jednotlivé prvky této kolekce vzájemně harmonicky ladí, neboť všechny nesou podpis italské dvojice návrhářů, kterými jsou Ludovica a Roberto Palombovi. Designový charakter není pevně dán, ale spíše volně přechází mezi geometrickými a organickými tvary. Umyvadla, vany, sprchové vaničky, klozety, bidety a kusy nábytku z kolekce Palomba však nelze chápat výhradně jako plně integrovanou koupelnu. Přesně podle filozofie této kolekce se jednotlivé designové objekty propůjčují k jedinečným kombinacím nejen v rámci kolekce samotné, ale i s dalšími produkty značky Laufen s odpovídajícím designem. Kolekci Palomba úspěšně doplňuje celá řada nových designových řešení.


Charakteristika vany:

 • Vana z litého mramoru.
 • Samostatně stojící.
 • Objem: 235 l.
 • Materiál: jednolitý mramor Sentec Solid Surface.
 • Barevné provedení: bílá.
 • Délka: 1 800 mm.
 • Hloubka celková/vnitřní: 900/750 mm.
 • Výška celková/vnitřní: 890/540 mm.


Součástí dodávky je:

 • Součástí vany je speciální konstrukce H 29859 0 pro usnadnění instalace a manipulace při údržbě.
 • Instalační šablona H 29996 3.
 • Odtoková hadice H 29443 9.
 • Odpadní a přepadová armatura click-clack se skrytým přepadem H 29511.

Sentec

Minerální materiál Sentec uvedl na trh švýcarský specialista na koupelny firma Laufen. Tento materiál lze použít pro vany a sprchové vaničky. Sentec kombinuje řadu vlastností produktu. Název, který je kombinací slov "smyslný" a "technický", chrakterizuje výhody materiálu. Protože je Sentec opakovaně leštěný, jeho povrch je na dotek teplý. Navzdory opakovanému leštění má Sentec také protiskluzové vlastnosti. Sentec lze vyrábět v různých barvách. Kromě toho je povrch Sentec antibakteriální, odolný vůči chemikáliím a odolný vůči UV záření.

Solid surface

Solid Surface jsou nazývány převážně deskové materiály upravitelné do kompaktního povrchu beze spár.


O společnosti Laufen:

Příslovečná švýcarská kvalita neoddělitelně patří ke značce Laufen, která trvale určuje trendy v oblasti koupelnové­ho vybavení. Je symbolem vkusu a luxusu. Tuto značku volí ovšem stále častěji i spotřebitelé, kteří sází na dlouhole­tou záruku a nadčasová technická řešení. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen je prémiová značka v portfoliu společnosti ROCA, která je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Již více než 120 let používá značka Laufen lidstvu nejstarší známý tvárný materiál keramiku, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.


Základní výhody produktů značky Laufen:

 • Příslovečná švýcarská přesnost a kvalita.
 • Nadčasová technická řešení.
 • Vysoký důraz na spojení designu, kvality a funkčnosti.
 • Společnost Laufen vyrábí produkty, které umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Proto klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby, od vývoje až po marketing.
 • Švýcarská továrna v Laufenu je od roku 2006 nositelem značky Švýcarské energetické agentury pro průmysl (EnAW), která ji oceňuje jako společnost, jež aktivně usiluje o dobrovolnou ochranu klimatu.
 • Švýcarský symbol Q-Plus potvrzuje soulad produktů Laufen s evropskou normou a uznávanou náročnější švýcarskou normou. Produkty proto obsahují i nejnovější technologie na úsporu energie a vody, příkladem je nejnovější generace úsporných klozetů: několik toalet LAUFEN využívá systém dvojího splachování pomocí 4,5 nebo 3 litrů oproti klasickým klozetům se 6 nebo 3 litry.
 • Při vývoji nových koncepcí koupelen se očekávání designérů setkávají se zkušeností a precizností modelářů, produktových vývojářů a techniků.
 • Paletu výrobků snačky Laufen navíc určuje i další inovativní vývoj materiálu na základě výroby téměř bílého porcelánového střepu, který umožňuje užší poloměry a štíhlejší vzhled.

 


Video o sérii Palomba:


Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálLitý mramor
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný180x90
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (1)

Doporučené produkty pro realizaci (2)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241