Roca Inspira Soft umyvadlová mísa na desku bílá 37x37 cm

B349H3A2-01.jpg
<
0 0
>
Vaše cena s DPH:
8 435 Kč / Ks
Běžná cena s DPH:
9 373 Kč / Ks
Počet:
Ks
Cena celkem bez DPH:
6 971 Kč
Cena celkem s DPH:
8 435 Kč
? Za nákup obdržíte:
168 bodů
Ušetříte s DPH:
937 Kč
Sleva:
10%
? Dostupnost:
lze objednat
? Na objednávku:
Za 10 dní od objednání
ID produktu:
A327502000
EAN:
8433290460643
Hmotnost:
5 Kg / MJ
Výrobce:
ROCA
Informace o produktu

O sérii Roca Inspira:

Inspira je kolekce sanitární keramiky od španělského výrobce Roca. Série Inspira je vyrobena z inovativního materiálu FINECERAMIC, který je o 30 % tvrdší, než klasická keramika. Série je velice komplexní U této série je nutné upozornit na provedení Rimless, které přináší revoluci pro hygienu a čištění WC.Série Inspira je krásná, rozmanitá, funkční. Je nutné ale ještě upozornit na krásný detail, který u většiny značkových WC nenajdete. U většiny WC je sedátko namontováno na keramice tak, že v zadní části u stěny je z důvodů otevírání sedátka prázdný prostor. WC série Inspira je keramika tvarována tak, že WC vytváří na horní hraně rovnou linii. Série Inspira má kompletně integrované inteligentní sedátko, které dělá každodenní hygienu lehkou a přirozenou. Jednoduché a logické ovládání toaletní sprchy je snadno použitelné pro každého.

Charakteristika výrobku:

 • Umyvadlová mísa na desku.
 • Barevné provedení: bílá.
 • Délka: 37 cm.
 • Hloubka: 37 cm.
 • Výška: 16,9 cm.
 • Varianta: bez otvoru pro baterii.
 • Bez přepadu.
 • Soft = vyrovnaný, svůdný a pohodlný.


O společnosti Roca:

Společnost Roce je španělský výrobce jehož obchodní síť dnes zahrnuje 135 států, do které dodává výrobky jejích 76 výrobních závodů s více než 20 000 zaměstnanci po celém světě. Historie společnosti Roca sahá až do roku 1936, kdy se pustila do výroby sanitární keramiky. Společnost Roca věnuje soustavnou pozornost společenským změnám týkajícím se kultury spojené s vodou - hlavním přírodním zdrojem, s nímž pracuje. Následně v roce 1954 zahájila Roca výrobu baterií a kovového příslušenství. V srpnu 1999 pak převzala Roca celosvětovou produkci svého největšího evropského konkurenta – švýcarské společnosti Laufen. V roce 2005 oznámila společnost Roca odvážný strategický plán zaměřený na koupelnové prostory a v roce 2006 dosáhla v tomto odvětví vedoucí pozice na světovém trhu. Chcete li originalitu pak volte značku Roca. Španělský trh přináší jižanský temperament, originalitu, keramiku a nábytek s řadou příjemných designových detailů, ale i revoluční novinky, které zpříjemňují každodenní používání produktů Roca.

Základní výhody produktů značky Roca:

  • Největší výrobce sanitární keramiky na světě.
  • Roca nabízí kompletní sortiment: sanitární keramiku, vany, sprchové kouty, vířivky, sauny, vodovodní armatury, dlažby a obklady a také zařízení kuchyní.
  • Vysoká kvalita je doložená mezinárodním certifikátem ISO 9001 o dodržování jakosti a certifikátů kvality.
  • Produkty Roca vynikají svou vysokou funkčností, ale i originálním prosluněným designem a čistými liniemi a tvary.

Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný37x37
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241