Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Progress Profiles Prosupport podstupnicová lišta na terče s čelíčkem 2 cm AL šedá 8/270 cm

L148DBK.jpg

Progress Profiles Prosupport podstupnicová lišta na terče s čelíčkem 2 cm AL šedá 8/270 cm

Dostupnost:
Na objednávku (Za 14 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Doporučená cena:
2 488 Kč
Ušetříte s DPH:
5% ( 124 Kč )
Vaše cena:
2 363 Kč
1 953 Kč bez DPH
1 Ks = 2 363 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: PSPRPT20ALGF
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu

O sérii Terasové lišty

Při stavbě nebo rekonstrukci rodinných domů se v projektech často počítá také s krytou terasou, která mnohdy rozšiřuje prostory vnitřní jídelny o prostory venkovní. Přestože je podlaha chráněna střechou, přichází do neustálého styku s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Ochránit ji můžete vhodně zvolenými terasovými lištami, které zároveň slouží jako efektivní zakončení. Terasové lišty z naší nabídky pořídíte v šedé, antracitově šedé nebo hliníkové barvě. Jedná se o neutrální zpracování, jež se snadno kombinuje s dalšími barvami. Výrobním materiálem je hliník, který se velké oblibě těší zejména kvůli značné chemické odolnosti a nízké hmotnosti.

Jedná se o lištu s pohledovou hranou 21,5 mm, výškou 60 mm a délkou 2700 mm.

Technické parametry:

BarvaHliník
MateriálHliník
Země původuItálie
Rozměr skutečný20/60/270
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (15)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz