1. Zpět do série

Dlažba Floorgres Reverse gold 60x120x1,6 cm naturale rektifikovaná

AkceDoporučujeme
Reverse.jpg
<
0 0
>
Tisknout
ID produktu:
747089
Vaše cena s DPH:
399 Kč / m2
Běžná cena s DPH:
2 842 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
2 443 Kč / m2
Sleva:
86%
Obsah balení:
1.44 m2
Hmotnost:
37 Kg / MJ
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
282.96 m2
? Na objednávku:
Na dotaz
Výrobce:
FLOORGRES
Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
475 Kč
Cena celkem s DPH:
575 Kč
Za nákup obdržíte:
11 bodů
Informace o produktu

O sérii Reverse:

Série Reverse je slinutá, vysoce odolná dlažba s dobrým parametrem čistitelnosti. Tyto vlastnosti jednoznačně určují její technické použití. A co design? Moderní architektura v poslední době často využívala pohledových betonů. S příchodem nových technologií bednění pomocí velkých modulárních železných desek ztratil pohledový beton svoji přirozenou „kresbu dřeva“ – otisk původního dřevěného bednění. Série Reverse by měla sloužit právě jako obklad stěny, případně podlahy, kde chceme docílit tohoto designu, a však s materiálem, který má „ušlechtilý povrch“ s dobrou čistitelností a mechanickou pevností. Formát 60x120 cm s tloušťkou střepu 1,6 cm je navíc předurčen k pokládce v exteriérech, jakou jsou terasy, okolí bazénů, venkovní chodníky atd. Tloušťka střepu 1,6 cm navíc dovoluje dlaždice pokládat jen do štěrku nebo písku na suchou pokládku. Stejně tak lze dlažbu Reverse pokládat pomocí gumových terčů (nikoliv však stavitelných).

O společnosti Floorgres:

Floorgres je historická značka skupiny Florim, věnovaná designové architektuře. Značka Floorgres dodává materiály vhodné především pro projekty s odpovídajícími technickými a mechanickými charakteristikami: mrazu­vzdornost, slinutý neglazovaný střep probarvený celým jeho řezem, modularita a šíře formátů, široká škála barev a různých povrchů s různým stupněm protiskluzu, dobrý parametr čistitelnosti. Floorgres je záruka profesionality a kvality podporovaná smyslem pro vášeň. Firemní investice do environmentální udržitelnosti a technologické inovace jsou jedny z hlavních hodnot celé skupiny Florim, která se na mezinárodním trhu pohybuje již více než 50 let.

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)1,6
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný60x120x1,6
Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

 

Bonusový program

Lepidlo zdarma

Dlažba 60x120 cm od 399

Doprava zdarma

Design dřeva jen za 299,-
Bonusový program
Lepidlo zdarma více zde
60x120 od 399 Kč
Akční nabídka více zde
Doprava zdarma více zde
Výprodeje ze vzorkoven