Vážení zákazníci, provoz e-shopu A-keramika není přerušen. Nadále přijímáme a odesíláme objednávky jako doposud. Více informací zde

Obklad Pamesa Cube marrón 20x30 cm levigato

Obklad Pamesa Cube marrón 20x30 cm levigato

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 10.20 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
1 491 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
73% ( 1 092 Kč / m² )
Za nákup obdržíte:
8 bodů 
do bonus programu Za každý nákup na našem eshopu obdržíte bonusové body, za které získáte hodnotné dárky z našeho bonusového programu.
Vaše cena:
399 Kč / m²
330 Kč bez DPH
1 Balení = 1.02 m² = 407 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet.

)
ID produktu: 2.810.9.1231
Obsah balení: 1.02 m²
Hmotnost: 15.3 Kg / MJ
Informace o produktu

Jedná se o poloprořezávaný dekor tzn., že kostičky nejsou jednotlivě nalepované na papírové síti, ale dekor je vytvořen 3 mm hlubokými řezy v obkladu. Tím pádem je pokládka jednoduchá stejně jako při pokládce základního formátu. Po položení se pouze vyspáruje a výsledný efekt je stejný jako při pokládce klasické mozaiky. Dekory se musí pokládat na šíři spáry odpovídající spáře mezi „kostičkami". Následně po vyspárování není poznat, kde mají dlaždice spáru a plocha působí celistvě. Doporučujeme obkládat celé plochy – například obklad vany, přizdívky, výklenky, nebo celé menší stěny. Tento dekor lze také použít jako horizontální nebo vertikální dekoraci a je možné jej kombinovat i s jinými sériemi v obdobném formátu. Tím, že tento obklad vypadá po vyspárování jako mozaika, tak není potřeba párovat rozměry.

O společnosti Pamesa:

Pamesa Ceramica je mateřská společnost skupiny Pamesa s vedoucím postavením zaměřeným na návrh, výrobu a komercializaci keramických výrobků, které uspokojují potřeby svých klientů a zajišťují tak vynikající kvalitu, design i cenu. Jedná se o největšího španělského výrobce (s produkcí 45 mil. m2/rok), svou důležitostí srovnatelného s italským výrobcem Marazzi. Výrobce nabízí ekonomický a střední segment. Ve vyšším segmentu je maximální formát u obkladů 25x80 cm nerektifikovaný, u dlažeb je maximální formát 75x75 cm rektifikovaný.

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchLesklý
KalibraceAno
MrazuvzdornostNe
Tloušťka střepu (cm)0,8
Typ střepuHutný střep
Typ glazuryRotocolor
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuŠpanělsko
Rozměr skutečný20x30x0,71
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (21)

Doporučené produkty pro realizaci (11)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241