1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Obklad Pamesa Cube negro 20...
  4. Mozaiky univerzální

Obklad Pamesa Cube negro 20x30 cm levigato

Vaše cena s DPH:
399 Kč / m2
Tento produkt nelze koupit
Běžná cena s DPH:
1 491 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
1 092 Kč
Sleva:
73%
? Dostupnost:
na dotaz
ID produktu:
2.810.3.1231
Obsah balení:
1.02 m2
Hmotnost:
15 Kg / MJ
Výrobce:
PAMESA
Informace o produktu

Jedná se o poloprořezávaný dekor tzn., že kostičky nejsou jednotlivě nalepované na papírové síti, ale dekor je vytvořen 3 mm hlubokými řezy v obkladu. Tím pádem je pokládka jednoduchá stejně jako při pokládce základního formátu. Po položení se pouze vyspáruje a výsledný efekt je stejný jako při pokládce klasické mozaiky. Dekory se musí pokládat na šíři spáry odpovídající spáře mezi „kostičkami". Následně po vyspárování není poznat, kde mají dlaždice spáru a plocha působí celistvě. Doporučujeme obkládat celé plochy – například obklad vany, přizdívky, výklenky, nebo celé menší stěny. Tento dekor lze také použít jako horizontální nebo vertikální dekoraci a je možné jej kombinovat i s jinými sériemi v obdobném formátu. Tím, že tento obklad vypadá po vyspárování jako mozaika, tak není potřeba párovat rozměry.

O společnosti Pamesa:

Pamesa Ceramica je mateřská společnost skupiny Pamesa s vedoucím postavením zaměřeným na návrh, výrobu a komercializaci keramických výrobků, které uspokojují potřeby svých klientů a zajišťují tak vynikající kvalitu, design i cenu. Jedná se o největšího španělského výrobce (s produkcí 45 mil. m2/rok), svou důležitostí srovnatelného s italským výrobcem Marazzi. Výrobce nabízí ekonomický a střední segment. Ve vyšším segmentu je maximální formát u obkladů 25x80 cm nerektifikovaný, u dlažeb je maximální formát 75x75 cm rektifikovaný.

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchLesklý
KalibraceAno
MrazuvzdornostNe
Tloušťka střepu (cm)0,71
Typ střepuHutný střep
Typ glazuryRotocolor
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuŠpanělsko
Rozměr skutečný20x30x0,71
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241