Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Jika Cubito/Mio skleněný pohárek - 2 ks

IMG_20180418_100745.jpg
<
0 0
>
Výprodej

Jika Cubito/Mio skleněný pohárek - 2 ks

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 63 ks
Výrobce:
Doporučená cena:
162 Kč
Ušetříte s DPH:
88% ( 143 Kč )
Vaše cena:
19 Kč
16 Kč bez DPH
1 Ks = 19 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 3.8871.1.000.000.1
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 1 Kg / Balení
Informace o produktu

O produktu:

Jedná se o náhradní skleněné pohárky k držáku Jika Cubito. V balení jsou obsaženy 2 ks. 

Charakteristika produktu:

  • Výška: 9,5 cm
  • Spodní průměr pohárku: 6 cm
  • Horní průměr: 6,5 cm
  • Výška zúžení: 3 cm

O sérii Cubito:

Zdánlivě strohé geometrické tvary koupelnové série Jika CUBITO Vás překvapí, ale zároveň zaujmou svojí jednoduchostí. Koupelny vybavené prvky Jika CUBITO vykazují znaky minimalismu a právě díky tomu jsou tak oblíbené. Nenajdete u nich nic přebytečného a přitom máte vše, co potřebujete. Série CUBITO nabízí originální přístup k vybavení celé koupelny. Čisté, moderní tvary keramiky, nábytku i každého z doplňků vycházejí z přímočaré geometrie současných trendů. Nabízí perfektní technické provedení s důrazem na funkčnost. Umyvadla Cubito Pure lze umístit na desku, doplnit je skříňkou nebo jen zavěsit na zeď. Série CUBITO je jednoznačně nejprodávanější sérií nabízenou společností JIKA.

O společnosti Jika:

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá postavení jedničky na českém trhu a také v zahraničí potvrzuje dlouholetou tradici kvalitní výroby koulpelnové keramiky a koupelnového nábytku. Trvalá přízeň zákazníků patří značce Jika zejména kvůli ideálnímu spojení kvality a ceny. Za poslední roky se rozšířilo portfolio Jiky hlavně o nábytek, sprchové kouty a příslušenství. Velký podíl na obchodním úspěchu má tato široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

Technické parametry:

BarvaChrom
MateriálSklo
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz