Kaldewei Meisterstuck Centro Duo Oval ocelová vana bílá 170x75 cm

<
0 0
>
Vaše cena s DPH:
172 537 Kč / Ks
Běžná cena s DPH:
191 708 Kč / Ks
Počet:
Ks
Cena celkem bez DPH:
142 592 Kč
Cena celkem s DPH:
172 537 Kč
? Za nákup obdržíte:
3450 bodů
Ušetříte s DPH:
19 171 Kč
Sleva:
10%
? Dostupnost:
lze objednat
? Na objednávku:
Za 10 dní od objednání
ID produktu:
1127/200140403001
EAN:
4001112947043
Hmotnost:
120 Kg / MJ
Výrobce:
KALDEWEI
Informace o produktu

Vana Centro Duo Oval

Vana Centro Duo Oval patřící do rodiny Meisterstück je kontrastem vany Incava. Tato vana je také vyrobena z jednoho kusu a technické parametry jsou shodné jako u vany Incava. Zásadní rozdíl je zde jen v designu.
Vana Centro Duo volně stojící design s přitažlivou elegancí: tvarově dokonalý, ušlechtilý, beze spár. Z rukou mistrů a z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI s 30letou zárukou.
Tato série van se vyznačuje purismem a strohou elegancí. Základní oválný tvar, mimořádná hloubka 47 cm a také dvě šikmé zádové plochy a středový odtok se postarají o to, že se lze zvláště příjemně a pohodlně koupat i ve dvou.

Charakteristika vany: 

 • Vana je ušlechtěna exkluzivním Perl-Effektem. Perl-Effekt je zahrnut v ceně vany.
 • Puristická jednoduchost a prostá elegance charakterizují tuto koupací vanu.
 • Smaltovaný integrovaný kryt odtoku a přepad, který je designově sladěn s vanou (přepad je také dostupný vč. funkce napouštění).
 • Koupání ve dvou - dvě identické opěrky zad a odtok umístěný uprostřed vany jsou předurčeny pro koupel ve dvou.
 • Tloušťka smaltované oceli: 3,5 mm
 • Odhlučněné provedení.
 • Vana je vyrobena ze smaltované oceli KALDEWEI.
 • Vana může být opatřena povrchovou úpravou Antislip, jedná se o příplatkovou úpravu na objednávku.

Purizmus je úsilí o stylovou čistotu v tvorbě. Je pro něj charakteristické přísné lpění na tzv. čistém slohu, které se projevovalo odstraňováním veškerých pozdějších úprav. Snaží se maximálně oprostit výrobek od dekoru a uplatnit především samotnou konstrukci, barvu a strukturu stavebního materiálu.

Perl-Effekt je speciální povrchová úprava, která se trvale spojuje se smaltovaným povrchem van při teplotě nad 200°C. Voda s povrchu opatřeného Perl-Effektem nestéká, ale doslova se skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Perl-Effekt tak výrazně usnadňuje čištění van, které se stává doslova hračkou. Po koupeli většinou stačí povrch opláchnout teplou vodou a utřít do sucha měkkým hadrem, v případě silnějšího znečištění pak omýt běžnými saponáty. Na čištění van s Perl-Effektem nesmějí být používány agresivní čisticí prostředky obsahující brusné částice. S Perl-Effektem je možno dodat všechny vany, vyrobené ze smaltované oceli o tloušťce 3,5 mm.

Antislip je protiskluzová úprava povrchu, poskytuje dobrou stabilitu při vstupu do koupací vany. Tato speciální úprava povrchu je pevně spojená se smaltovanou ocelí Kaldewei. Tato úprava je šetrná k pokožce a je snadno čistitelná. Dle TÜV Rheinland vykazuje Antislip od Kaldewei protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory a pro chůzi na boso (DIN 51097). Dále pak kvalifikační stupeň R10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130).


O společnosti Kaldewei

Německý výrobce Kaldewei je dnes nejvýznačnějším výrobcem ocelových smaltovaných van. V období 90. let, s nástupem výroby akrylátových van, výrazně poklesla produkce ocelových van a mnoho výrobních závodů bylo zavřeno. Akrylátové vany převzaly tento segment trhu především díky zajímavým tvarům. Cenová dostupnost těchto výrobků byla dalším pozitivem, které však převyšovalo jedno velké negativum – a to životnost. Moderní architektura vyžaduje v dnešní době jednoduché a čisté linie, což je pro technologii lisování ocelových van pozitivní. V této chvíli srovnáváme již jen dva parametry – životnost a cenu. Kaldewei na své výrobky poskytuje třicetiletou záruku!

Základní výhody produktů značky Kaldewei:

 • Německá kvalita a preciznost.
 • Provedení výrobků dosahuje té nejvyšší kvality.
 • Značka Kaldewei má ve svém portfoliu širokou škálu tvarů, rozměrů i barev.
 • Tloušťka smaltované oceli 3,5 mm.
 • Společnost Kaldewei poskytuje na své výrobky 30 let záruku
 • Odolnost výrobků proti poškrábání.
 • Odolnost výrobků proti hořícím a žhnoucím předmětům.
 • Odolnost výrobků proti kyselinám a chemikáliím.
 • Barevná a tvarová stálost výrobků.
 • Snadná údržba díky Perl-Effektu.


Video o společnosti Kaldewei:


Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálOcel
Země původuNěmecko
Rozměr skutečný170x75x48,5
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241