1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Listela Siko Via Veneto bru...
  4. Univerzální obkladové dekorace

Listela Siko Via Veneto bruno 5x25 cm (2ks)

WLAGE064.1.jpg
<
0 0
>

Listela Siko Via Veneto bruno 5x25 cm (2ks)

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Výrobce:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: WLAGE064.1
Obsah balení: 1 ks
Informace o produktu

O sérii Via Veneto:

Základ koupelnové série Via Veneto tvoří obklad ve formátu 25x45 cm. Tato série se vyznačuje se svou velikou rozmanitostí. Matné obklady nabízíme v několika výrazných barvách. K série Via Veneto nabízíme širokou škálu dekorací, jako např. skleněné listely 1,5x45 cm, řezané mozaiky 30x30 cm, prořezávané dekory F4 25x45, listely Flora a Linea. Sérii doplňují také dlažby ve formátu 33,3x33,3 cm. Díky této variabilitě lze pomocí série Via Veneto (Fineza) vytvořit koupelnu dle vašich představ. Řezané mozaiky, v nichž je kombinováno mléčné sklo s řezaným obkladem, lze také použít za kuchyňské linky nebo jako plošnou nebo průběžnou dekoraci.

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno
MrazuvzdornostNe
Tloušťka střepu (cm)0,8
Typ střepuHutný střep
Typ glazuryRotocolor
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný5x25
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (10)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241