Dlažba Rako Spin XL béžová 45x45 cm matná

Vaše cena s DPH:
341 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
341 Kč
Cena celkem s DPH:
413 Kč
? Za nákup obdržíte:
8 bodů
Běžná cena s DPH:
499 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
158 Kč
Sleva:
32%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
163.35 m2
? Na objednávku:
Lze objednat
ID produktu:
DAA44088.1
Obsah balení:
1.21 m2
Hmotnost:
21 Kg / MJ
Výrobce:
LA FUTURA
Informace o produktu

O sérii Spin XL:

Série Spin byla novinkou pro rok 2014, kdy se stala nejprodávanější sérií. Na obrázcích nejsou fotografie reálné koupelny, ale jen vizualizace, převzaté z návrhů standardů koupelen význačných českých developerů. Textury obkladů a dlažeb byly převzaty z italské série Spin od výrobce Ermes Aurelia. Sérii Spin XL nám vyrábí český výrobce s glazurou aplikovanou technologií digitálního tisku, včetně listel. Mozaiky jsou doplněny z výrobního závodu TechnoArt. Doporučujeme horizontální pokládku, která koupelnu opticky rozšíří. Série má prořezávané obklady pro celoplošnou dekoraci.

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaBéžová
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)1
Stupeň otěruPEI 3
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný45x45x1

O výrobci LA FUTURA

La futura je privátní značkou, kterou naleznete pouze v síti A-Keramika. Jedná se o designové produkty splňující vysoké požadavky na kvalitu za příznivé ceny. Sortiment La futura je pečlivě vybírán obchodním týmem společnosti za podpory řady předních evropských výrobců z oblasti obkladů, dlažeb a sanitární techniky. O kvalitě značky La futura vypovídá více jak 25letá historie a tisíce spokojených zákazníků, kteří se pro tyto produkty vrací na naše prodejny. V současné době nabízíme pod značkou La futura kompletní sortiment napříč všemi kategoriemi od obkladů a dlažeb, vodovodních baterií, sprchových koutů, až po sanitární keramiku. Jedinečnost značky La futura vám umožní odlišit se od všech ostatních na trhu. Kvalita za rozumnou cenu….to je la futura.

Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241