Dlažba Floorgres B&W white 160x320 cm lesklá rektfikovaná

Dlažba Floorgres B&W white 160x320 cm lesklá rektfikovaná

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 5.12 m²
Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
5 218 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
36% ( 1 902 Kč / m² )
Za nákup obdržíte:
339 bodů 
do bonus programu Za každý nákup na našem eshopu obdržíte bonusové body, za které získáte hodnotné dárky z našeho bonusového programu.
Vaše cena:
3 316 Kč / m²
2 740 Kč bez DPH
1 Balení = 5.12 m² = 16 975 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet.

)
ID produktu: 751171
Obsah balení: 5.12 m²
Hmotnost: 71.68 Kg / MJ
Informace o produktu

O sérii B&W:

Série B&W výrobce Floorgres je slinutá plně probarvená dlažba, kterou je možné opracovávat a leštit stejně jako přírodní žulu. Nejedná se o designovou dlažbu pro privátní investory. Většinou je tento materiál používán v projektech a mnohdy není ani vnímán jako dlažba. Nejlépe bude představit tento materiál ve skutečných projektech. Na stavbě administrativní budovy The BloX v Praze byl touto dlažbou nahrazen Lacobel s výměrou přes 2.000 m2. Hlavními argumenty byly: vysokámechanická pevnost, možnost úpravy rozměrů na stavbě, odolnost proti bodovému nárazu, možnost následného vrtání a k tomu jěšte bílá je opravdu bílá. Cena formátu 160x320 cm byla zhruba na polovině ceny původně navrženého materiálu. Úspora ceny za montáž a hlavně velká úspora času realizace byly dalším argumentem. Materiál se dodá v základním formátu na stavbu a veškeré rozměrové úpravy probíhají na stavbě podle okamžité potřeby. Materiál je vhodný na recepční pulty, kuchyňské desky, obklady sloupů, ale máme i realizace fasád, meziokenních pásů, podhledů apod. V černém provedení jsme realizovali diskotéku, casino, barber’s shop a další.

O společnosti Floorgres:

Floorgres je historická značka skupiny Florim, věnovaná designové architektuře. Značka Floorgres dodává materiály vhodné především pro projekty s odpovídajícími technickými a mechanickými charakteristikami: mrazu­vzdornost, slinutý neglazovaný střep probarvený celým jeho řezem, modularita a šíře formátů, široká škála barev a různých povrchů s různým stupněm protiskluzu, dobrý parametr čistitelnosti. Floorgres je záruka profesionality a kvality podporovaná smyslem pro vášeň. Firemní investice do environmentální udržitelnosti a technologické inovace jsou jedny z hlavních hodnot celé skupiny Florim, která se na mezinárodním trhu pohybuje již více než 50 let.

Technické parametry:

BarvaBílá
GlazuraNe
PovrchLesklý
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)0,6
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný160x320x0,6
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (4)

Doporučené produkty pro realizaci (16)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241