Dlažba Floorgres B&W black 160x320 cm lesklá rektfikovaná

Vaše cena s DPH:
3 316 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
14 029 Kč
Cena celkem s DPH:
16 975 Kč
? Za nákup obdržíte:
339 bodů
Běžná cena s DPH:
5 218 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
1 902 Kč
Sleva:
36%
? Dostupnost:
lze objednat
? Na objednávku:
Za 14 dní od objednání
ID produktu:
751185
Obsah balení:
5.12 m2
Hmotnost:
14 Kg / MJ
Výrobce:
FLOORGRES
Informace o produktu

O sérii B&W:

Série B&W výrobce Floorgres je slinutá plně probarvená dlažba, kterou je možné opracovávat a leštit stejně jako přírodní žulu. Nejedná se o designovou dlažbu pro privátní investory. Většinou je tento materiál používán v projektech a mnohdy není ani vnímán jako dlažba. Nejlépe bude představit tento materiál ve skutečných projektech. Na stavbě administrativní budovy The BloX v Praze byl touto dlažbou nahrazen Lacobel s výměrou přes 2.000 m2. Hlavními argumenty byly: vysokámechanická pevnost, možnost úpravy rozměrů na stavbě, odolnost proti bodovému nárazu, možnost následného vrtání a k tomu jěšte bílá je opravdu bílá. Cena formátu 160x320 cm byla zhruba na polovině ceny původně navrženého materiálu. Úspora ceny za montáž a hlavně velká úspora času realizace byly dalším argumentem. Materiál se dodá v základním formátu na stavbu a veškeré rozměrové úpravy probíhají na stavbě podle okamžité potřeby. Materiál je vhodný na recepční pulty, kuchyňské desky, obklady sloupů, ale máme i realizace fasád, meziokenních pásů, podhledů apod. V černém provedení jsme realizovali diskotéku, casino, barber’s shop a další.

O společnosti Floorgres:

Floorgres je historická značka skupiny Florim, věnovaná designové architektuře. Značka Floorgres dodává materiály vhodné především pro projekty s odpovídajícími technickými a mechanickými charakteristikami: mrazu­vzdornost, slinutý neglazovaný střep probarvený celým jeho řezem, modularita a šíře formátů, široká škála barev a různých povrchů s různým stupněm protiskluzu, dobrý parametr čistitelnosti. Floorgres je záruka profesionality a kvality podporovaná smyslem pro vášeň. Firemní investice do environmentální udržitelnosti a technologické inovace jsou jedny z hlavních hodnot celé skupiny Florim, která se na mezinárodním trhu pohybuje již více než 50 let.

Technické parametry:

BarvaČerná
GlazuraNe
PovrchLesklý
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Tloušťka střepu (cm)0,6
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný160x320x0,6
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241