Dekorace F2 La Futura Lazio tmavě béžová 20x40 cm naturale

Vaše cena s DPH:
79 Kč / Ks
Běžná cena s DPH:
88 Kč / Ks
Počet:
Ks
Cena celkem bez DPH:
65 Kč
Cena celkem s DPH:
79 Kč
? Za nákup obdržíte:
1 bodů
Ušetříte s DPH:
9 Kč
Sleva:
10%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
13 ks
? Na objednávku:
Za 21 dní od objednání
ID produktu:
A1623A1AF2
Hmotnost:
1 Kg / MJ
Výrobce:
LA FUTURA
Informace o produktu

O sérii Lazio

Na fotografii materiál nedokáže vyniknout, ale vidíte-li jej ve skutečnosti, pozitivně vás překvapí. Jedná se o čistý elegantní design travertinu. Na rozdíl od přírodní předlohy má hladký matný povrch, který se velmi snadno udržuje. Univerzální kamenné mozaiky Bärwolf příjemně oživují koupelnu. Cena mozaiky dokáže koupelnu prodražit, naopak nařezané listelo z mozaiky má už velice příznivou cenu. Přestože série Lazio nemá žádné výrazné barvy, měla velmi dobrá prodejní čísla. Sérii jsme rozšířili o tmavší barvu, která umožňuje kombinace s horizontálním nebo vertikálním členěním prostoru. Také jsme sérii doplnili o lisovanou mozaiku v ceně podobné základu.

Technické parametry:

BarvaBéžová
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno
MrazuvzdornostNe
Tloušťka střepu (cm)0,7
Typ střepuHutný střep
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný19,8x39,8x0,7

O výrobci LA FUTURA

La futura je privátní značkou, kterou naleznete pouze v síti A-Keramika. Jedná se o designové produkty splňující vysoké požadavky na kvalitu za příznivé ceny. Sortiment La futura je pečlivě vybírán obchodním týmem společnosti za podpory řady předních evropských výrobců z oblasti obkladů, dlažeb a sanitární techniky. O kvalitě značky La futura vypovídá více jak 25letá historie a tisíce spokojených zákazníků, kteří se pro tyto produkty vrací na naše prodejny. V současné době nabízíme pod značkou La futura kompletní sortiment napříč všemi kategoriemi od obkladů a dlažeb, vodovodních baterií, sprchových koutů, až po sanitární keramiku. Jedinečnost značky La futura vám umožní odlišit se od všech ostatních na trhu. Kvalita za rozumnou cenu….to je la futura.

Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241