Dlažba Rako Taurus Granit 65 S antracit 30x30 cm matná druhá jakost

AkceDoporučujeme
taa35065_tab35065.jpg
<
0 0
>
Vaše cena s DPH:
159 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
143 Kč
Cena celkem s DPH:
173 Kč
? Za nákup obdržíte:
3 bodů
Běžná cena s DPH:
512 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
353 Kč
Sleva:
69%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
29.43 m2
? Na objednávku:
Lze objednat
? Sklad externí:
0.00 m2
ID produktu:
TAA35065.2
Obsah balení:
1.09 m2
Hmotnost:
19 Kg / MJ
Výrobce:
RAKO
Informace o produktu

O sérii Rako Taurus Granit:

Slinutá neglazovaná dlažba Taurus Granit od výrobce Rako zaručuje kvalitu funkčnost a odolnost. Taurus Granit s velmi nízkou nasákavostí pod 0,5 %, určené k obkladům podlah v exteriérech a interiérech, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům a vysokému až extrémnímu mechanickému namáhání, obrusu a znečištění. Skvěle se hodí například jako dlažba do garáže, případně jiných vysoce zátěžových prostorů. V současné době je tato univerzální dlažba často používána v moderních stavbách v kombinaci s bílými a barevnými obklady na veřejných toaletách, v aquaparcích, ve sprchách a v umývárnách, ve školách a mateřských školkách. Tato dlažba je mrazuvzdorná.

Druhá jakost

Jedná se o druhou jakost výrobce Rako. Dlaždice mají ve většině případů tonalitní odchylky oproti standardní výrobě nebo mohou být dodány ve více tonalitách. Dlaždice také mohou vykazovat drobné pohledové vady, jako například, malé tečky v glazuře, nerovnoměrné fasety nebo velice drobná poškození. Nejedná se ale o vážná poškození, jako např. ulomené, prasklé nebo jinak vážně poškozené dlaždice. V případě pokládky druhé jakosti doporučujeme upozornit na tuto skutečnost obkladače, aby pokládce věnoval zvýšenou pozornost. Dlaždice, které nebudou zcela v pořádku, může použít na dořezy, sokly atd. Více zde ...

Často se nás dotazujete, zda je dlažba ve II. jakosti výrobce RAKO nějak vážně poškozena. Zda není ohnutá, nebo rozbitá a podobně. Na tomto videu se můžete přesvědčit, že tomu tak není. Ve videu jsou výrobky ze série RAKO TAURUS GRANIT 30x30 cm, které prodáváme za 159,- Kč/m2 vč. DPH :

 

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaČerná
GlazuraNe
PovrchMatný
KalibraceNe
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)0,9
Typ střepuSlinutý
Chemická odolnostAno
Tvrdost7 MOHS
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný29,8x29,8x0,9
Technické parametry Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241