1. Zpět do série
  2. Titulní stránka
  3. Dlažba Rako Taurus Color 19...
  4. Dlažba RAKO

Dlažba Rako Taurus Color 19 S black 20x20 cm matná druhá jakost

TAA26019.jpg
<
0 0
>
Vaše cena s DPH:
139 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
115 Kč
Cena celkem s DPH:
139 Kč
? Za nákup obdržíte:
2 bodů
Běžná cena s DPH:
635 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
496 Kč
Sleva:
78%
? Dostupnost:
na dotaz
? Sklad externí:
4 652.00 m2
ID produktu:
TAA26019.2
Obsah balení:
1 m2
Hmotnost:
19 Kg / MJ
Výrobce:
RAKO
Informace o produktu

O sérii Taurus Color:

Vysoce slinuté neglazované jednobarevné dlaždice série Taurus COLOR ve formátech 5 x 5 cm, 10 x 10 cm, 20 x 20 cm, 30 x 30 cm a 60 x 60 cm barevně harmonizují s nočními barvami sérií Color ONE a Color TWO. Barevná synergie jednotlivých sérií přispívá k vytvoření esteticky zajímavého prostoru při zachování vysokých nároků na užitné vlastnosti. Důležitou součástí nabídky jsou funkční doplňky pro standardní i náročnější řešení.

Druhá jakost

Jedná se o druhou jakost výrobce Rako. Dlaždice mají ve většině případů tonalitní odchylky oproti standardní výrobě nebo mohou být dodány ve více tonalitách. Dlaždice také mohou vykazovat drobné pohledové vady, jako například, malé tečky v glazuře, nerovnoměrné fasety nebo velice drobná poškození. Nejedná se ale o vážná poškození, jako např. ulomené, prasklé nebo jinak vážně poškozené dlaždice. V případě pokládky druhé jakosti doporučujeme upozornit na tuto skutečnost obkladače, aby pokládce věnoval zvýšenou pozornost. Dlaždice, které nebudou zcela v pořádku, může použít na dořezy, sokly atd.

O společnosti Rako:

Lasselsberger, s.r.o. je jediným výrobcem keramických obkladů značky Rako v Česku a zároveň patří mezi nejvýznamnější výrobce v Evropě. Tradiční česká značka Rako se může pochlubit úspěšnou více jak 130. letou historií, během níž vnikla pestrá paleta realizací vytvořených z keramických obkladů a dlažeb. V současné době probíhá výroba v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany. Lasselsberger, s.r.o. Výroba ekologicky šetrných výrobků je součástí firemní strategie. Průběžné pravidelné zkoušky materiálů zaručují, že každý výrobek splňuje při expedici nejpřísnější kritéria kvality. Vysoká kvalita výrobků Rako odpovídá systémům řízení jakosti a služeb podle mezinárodní normy ISO 9001 a navíc prvotřídní kvalitu potvrzují certifikáty renomovaných zkušebních ústavů.

Technické parametry:

BarvaČerná
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceNe
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR10
Tloušťka střepu (cm)0,9
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryRotocolor
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaNe
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný19,8x19,8x0,9
Technické parametry Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241