1. Titulní stránka
 2. Laufen Case/CasePlus skříňk...

Laufen Case/CasePlus skříňka pod umyvadlo 90x38x40 cm, vícebarevná, vysoký lesk

Tisknout
ID produktu:
4.7291.3.070.552.1
Vaše cena s DPH:
5 990 Kč / Ks
Běžná cena s DPH:
19 618 Kč / Ks
Ušetříte s DPH:
13 628 Kč
Sleva:
69%
Hmotnost:
18 Kg / MJ
? Dostupnost:
na dotaz
Výrobce:
LAUFEN
Tento produkt nelze koupit
Informace o produktu

O produktu Laufen Case/CasePlus:

Jedná se luxusní velice precizně zpracovanou koupelnovou skříňku Case/CasePlus od firmy Laufen. Skříňka je ošetřena černým lakem ve vysokém lesku v kombinaci s matným hliníkem a skleněnými dvířky. Tato koupelnová skříňka je určená pro umyvadlo na desku, vybrat si můžete z naší nabídky umyvadel na desku v Outletu nebo ve Standardu. Využijte naší nabídku a získejte tuto designovou skříňku za výjimečnou cenu. Jedná se o poslední kus skladem.

Charakteristika výrobku:

 • Závěsná skříňka pod umyvadlo.
 • Jedná se pouze o skříňku, umyvadlo na desku pro tuto skříňku si můžete vybrat v sanitární keramice v Outletu nebo ve Standardu.
 • Barevné provedení korpus: Černá - vysoký lesk.
 • Barevné provedení skleněná dvířka: Bílá/červená.
 • Délka: 90 cm.
 • Hloubka: 38 cm.
 • Výška: 40 cm.
 • Dvířka jsou skleněná posuvná v lyžině.
 • Skříňka obsahuje skleněnou poličku.
 • Součástí balení je montážní sada.

Koupelnový nábytek za výjimečné ceny:

Jedná se o doprodej nadlimitních zásob koupelnového nábytku výrobce Laufen, za naprosto výjimečné ceny, které konkurují nejlevnějšímu nábytku ze supermarketů. Koupelnový nábytek Laufen je vyroben z velice kvalitních materiálů a je osazen značkovým kováním. Nábytek je nový nepoužitý bez jakýchkoli závad (v případě že nábytek vykazuje jakoukoli drobnou vadu, způsobenou manipulací při skladování, tak je tato vada popsána ve specifikaci a nafocena v galerii konkrétního produktu). Všechny skříňky jsou již kompletně smontované, připravené k okamžitému použití. V některých případech mohou být obaly (kartony) zašpiněné př. poškozené s ohledem na delší dobu skladování, tyto vady obalů nemají žádný vliv na kvalitu nábytku.

 

O společnosti Laufen:

Příslovečná švýcarská kvalita neoddělitelně patří ke značce Laufen, která trvale určuje trendy v oblasti koupelnové­ho vybavení. Je symbolem vkusu a luxusu. Tuto značku volí ovšem stále častěji i spotřebitelé, kteří sází na dlouhole­tou záruku a nadčasová technická řešení. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen je prémiová značka v portfoliu společnosti ROCA, která je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Již více než 120 let používá značka Laufen lidstvu nejstarší známý tvárný materiál keramiku, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.


Základní výhody produktů značky Laufen:

 • Příslovečná švýcarská přesnost a kvalita.
 • Nadčasová technická řešení.
 • Vysoký důraz na spojení designu, kvality a funkčnosti.
 • Společnost Laufen vyrábí produkty, které umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Proto klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby, od vývoje až po marketing.
 • Švýcarská továrna v Laufenu je od roku 2006 nositelem značky Švýcarské energetické agentury pro průmysl (EnAW), která ji oceňuje jako společnost, jež aktivně usiluje o dobrovolnou ochranu klimatu.
 • Švýcarský symbol Q-Plus potvrzuje soulad produktů Laufen s evropskou normou a uznávanou náročnější švýcarskou normou. Produkty proto obsahují i nejnovější technologie na úsporu energie a vody, příkladem je nejnovější generace úsporných klozetů: několik toalet LAUFEN využívá systém dvojího splachování pomocí 4,5 nebo 3 litrů oproti klasickým klozetům se 6 nebo 3 litry.
 • Při vývoji nových koncepcí koupelen se očekávání designérů setkávají se zkušeností a precizností modelářů, produktových vývojářů a techniků.
 • Paletu výrobků snačky Laufen navíc určuje i další inovativní vývoj materiálu na základě výroby téměř bílého porcelánového střepu, který umožňuje užší poloměry a štíhlejší vzhled.

 

Technické parametry:

BarvaVícebarevná
Rozměr skutečný900x380x400
Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Bonusový program

Nadčasová záležitost ...

Taurus Double 60x60 za 249 Kč
Výprodej koupelnového nábytku za likvidační ceny
Mrazuvzdorná dlažba 33x33 jen za 149 Kč/m2
Bonusový program
Výprodeje ze vzorkoven
Rako Tetris
Rako Triangle jen za 149 Kč