Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Laufen Case/CasePlus skříňka pod umyvadlo 97x39x45 cm, černá

Výprodej

Laufen Case/CasePlus skříňka pod umyvadlo 97x39x45 cm, černá

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 2 ks
Výrobce:
Doporučená cena:
16 410 Kč
Ušetříte s DPH:
88% ( 14 520 Kč )
Vaše cena:
1 890 Kč
1 562 Kč bez DPH
1 Ks = 1 890 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 4.7793.2.070.833.1
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 18 Kg / Balení
Informace o produktu

O produktu Laufen Case/CasePlus:

Jedná se luxusní velice precizně zpracovanou koupelnovou skříňku Case/CasePlus od firmy Laufen. Skříňka je z kvalitního lamina ve vysokém lesku v kombinaci s matným hliníkem se zásuvkou, bez horní desky. Tato koupelnová skříňka je určená pro umyvadlo na desku, vybrat si můžete z naší nabídky umyvadel na desku v Outletu nebo ve Standardu. Horní desku si můžete nechat vyrobit u truhláře, případně vám můžeme zajistit její výrobu ze slinuté keramiky v našem výrobním závodu TechnoArt. Využijte naši nabídku a získejte tuto designovou skříňku za výjimečnou cenu. Jedná se o poslední kusy skladem.

Charakteristika výrobku:

 • Závěsná skříňka pod umyvadlo se zásuvkou.
 • Jedná se pouze o skříňku bez horní desky, umyvadlo na desku pro tuto skříňku si můžete vybrat v sanitární keramice v Outletu nebo ve Standardu.
 • Barevné provedení korpus: Černá - vysoký lesk.
 • Barevné provedení čelo zásuvky: Černá - vysoký lesk.
 • Délka: 97 cm.
 • Hloubka: 39 cm.
 • Výška: 45 cm.
 • Součástí balení je montážní sada.

Koupelnový nábytek za výjimečné ceny:

Jedná se o doprodej nadlimitních zásob koupelnového nábytku výrobce Laufen, za naprosto výjimečné ceny, které konkurují nejlevnějšímu nábytku ze supermarketů. Koupelnový nábytek Laufen je vyroben z velice kvalitních materiálů a je osazen značkovým kováním. Nábytek je nový nepoužitý bez jakýchkoli závad (v případě že nábytek vykazuje jakoukoli drobnou vadu, způsobenou manipulací při skladování, tak je tato vada popsána ve specifikaci a nafocena v galerii konkrétního produktu). Všechny skříňky jsou již kompletně smontované, připravené k okamžitému použití. V některých případech mohou být obaly (kartony) zašpiněné př. poškozené s ohledem na delší dobu skladování, tyto vady obalů nemají žádný vliv na kvalitu nábytku.

 

O společnosti Laufen:

Příslovečná švýcarská kvalita neoddělitelně patří ke značce Laufen, která trvale určuje trendy v oblasti koupelnové­ho vybavení. Je symbolem vkusu a luxusu. Tuto značku volí ovšem stále častěji i spotřebitelé, kteří sází na dlouhole­tou záruku a nadčasová technická řešení. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen je prémiová značka v portfoliu společnosti ROCA, která je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Již více než 120 let používá značka Laufen lidstvu nejstarší známý tvárný materiál keramiku, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.


Základní výhody produktů značky Laufen:

 • Příslovečná švýcarská přesnost a kvalita.
 • Nadčasová technická řešení.
 • Vysoký důraz na spojení designu, kvality a funkčnosti.
 • Společnost Laufen vyrábí produkty, které umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Proto klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby, od vývoje až po marketing.
 • Švýcarská továrna v Laufenu je od roku 2006 nositelem značky Švýcarské energetické agentury pro průmysl (EnAW), která ji oceňuje jako společnost, jež aktivně usiluje o dobrovolnou ochranu klimatu.
 • Švýcarský symbol Q-Plus potvrzuje soulad produktů Laufen s evropskou normou a uznávanou náročnější švýcarskou normou. Produkty proto obsahují i nejnovější technologie na úsporu energie a vody, příkladem je nejnovější generace úsporných klozetů: několik toalet LAUFEN využívá systém dvojího splachování pomocí 4,5 nebo 3 litrů oproti klasickým klozetům se 6 nebo 3 litry.
 • Při vývoji nových koncepcí koupelen se očekávání designérů setkávají se zkušeností a precizností modelářů, produktových vývojářů a techniků.
 • Paletu výrobků snačky Laufen navíc určuje i další inovativní vývoj materiálu na základě výroby téměř bílého porcelánového střepu, který umožňuje užší poloměry a štíhlejší vzhled.

 

Technické parametry:

BarvaČerná
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný970x390x450
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz