Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Zehnder Fina koupelnový radiátor 0336 volcanic 180-060

zehnder fina.JPG

Zehnder Fina koupelnový radiátor 0336 volcanic 180-060

Dostupnost:
Na objednávku (Za 14 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Doporučená cena:
48 602 Kč
Ušetříte s DPH:
10% ( 4 860 Kč )
Vaše cena:
43 742 Kč
36 150 Kč bez DPH
1 Ks = 43 742 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: FIP-180-060-0336
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 21 Kg / Balení
Informace o produktu

Nový purismus: Svým velmi plochým a redukovaným tvarem se Zehnder Fina Bar nechá integrovat do všech moderních koupelen. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder. Sálavé teplo velké topné plochy rychle zajišťuje příjemný komfort. Držák na ručníky v přímočarém designu doplňuje řeč tvarů a stále udržuje příjemně nahřáté ručníky.

Výhody: Nenápadný Design díky minimalistické konstrukci Uzavřený design díky pohyblivým bočním krytům, které se přizpůsobí různým vzdálenostem od stěny. Snadno se čistí díky hladkému povrchu Pohodlné zavěšení ručníků díky výškově nastavitelným chromovaným držákům na ručníky. Volitelně se dodává další držák na ručník pro možnost pohodlného zavěšení většího počtu ručníků. Vhodný pro provoz s tepelným čerpadlem a/nebo nízkoteplotní otopnou soustavu. Krátká reakční doba umožňuje rychlé vytápění prostor. Vysoký tepelný výkon umožňuje vytápění velkých prostor. Nový plastový registr zvyšuje tepelný výkon o 30 % a hmotnost se snižuje o 25 %

 

 O společnosti Zehnder:

Společnost Zehnder Group Deutschland GmbH patří ke švýcarské skupině Zehnder Group AG, která má na evropském trhu vedoucí postavení v oboru radiátorů. Tato společnost je také jedním z vedoucích dodavatelů komfortních systémů větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder má v nabídce energeticky účinná řešení pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Nabízí vše od designových radiátorů až po kompaktní energetické centrály, dále pak systémy komfortního větrání prostoru nebo stropní sálavé panely pro vytápění a chlazení. Koupelnové radiátory od švýcarského výrobce Zehnder jsou designově výjimečné jsou nabízeny ve více než 700 barvách a povrchových provedení. Kvalita zpracování designových radiátorů Zehnder, má téměř devadesátiletou historii.

Základní výhody produktů značky Zehnder:

 • Dokonalé svařování bez viditelných svárů.
 • Vysoce jakostní chromování.
 • Prvotřídní 2-složkové lakování.
 • 100% těsnost spojů.
 • Elegantní vzhled.
 • Dlouhá životnost.
 • Dokonale hladký a tvrdý povrch.
 • Vysoký lesk.
 • Vyšší odolnost proti mechanickému poškození.
 • Mnohem vyšší odolnost proti korozi.
 • Snadnější čištěni.
 • Univerzálnost použití radiátoru Zehnder do každého interiéru.
 • Záruka výrobce: na kvalitu lakovaných a chromovaných radiátorů 5 let a na elektrická topná tělesa a topné tyče je záruka 2 roky.


Dokonalé svařování bez viditelných svárů

Koupelnové radiátory Zehnder jsou vyrobeny z přesných ocelových trubek. Tyto ocelové trubky jsou dokonale svařené bez viditelných svárů.


Vysoce jakostní chromování

Tento proces zahrnuje galvanické nanášeni několika kovových vrstev 2xCu (měď) – Ni (nikl) – Cr (chrom)

Na dokonale mechanicky očištěný a odmaštěný ocelový radiátor se postupně nanáší:

 • Dvě vrstvy mědi chrání radiátor před korozí a vyhlazují nerovnosti povrchu oceli.
 • Vrstva niklu přináší dodatečnou odolnost proti korozi a zvyšuje hladkost povrchu.
 • Finální dekorativní vrstva chromu dává radiátoru výsledný lesklý vzhled a povrchovou tvrdost.
 • Proces galvanizace je následně zakončen závěrečným leštěním povrchu.

 

Prvotřídní dvousložkové lakování

Koupelnové radiátory Zehnder jsou dodávány s vysoce kvalitním 7 fázovým lakovaným povrchem. Tento povrch je dokonale hladký, zaručuje výbornou odolnost proti korozi a zajišťuje univerzálnost použití radiátorů Zehnder do každého interiéru.

 

Technické parametry:

BarvaŠedá
Země původuNěmecko
Rozměr skutečný1800x600
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?