1. Zpět do série
 2. Úvod
 3. Sprchové vaničky
 4. Merano
 5. Laufen Merano sprchová vani...

Laufen Merano sprchová vanička keramická čtvercová bílá 90x90 cm

laufen-merano-ctverec.jpg
<
0 0
>

Laufen Merano sprchová vanička keramická čtvercová bílá 90x90 cm

Dostupnost:
Na objednávku (Lze objednat)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
13 499 Kč
Ušetříte s DPH:
58% ( 7 809 Kč )
Vaše cena:
5 691 Kč
4 703 Kč bez DPH
1 Ks = 5 691 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: H8539516000003
EAN: 4014804936843
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 35 Kg / Balení
Informace o produktu

O produktu:

Tato sprchová vanička ze smaltované oceli Laufen Merano obsahuje úpravu antislip. Antislip je protiskluzová úprava povrchu, poskytuje dobrou stabilitu při vstupu do koupací vany.Pro tuto vaničku budete potřebovat sifon s průměrem 90 mm. Součástí sprchové vaničky Laufen Merano není sifon ani podpěrné nohy. Potřebný sifon a podpěrné nohy naleznete v doporučených produktech níže pod produktem. Keramické sprchové vaničky se vyznačují dlouhou životností, díky glazuře jsou velmi hygienické, odolné proti plísním a baktériím. Jsou k dispozici ve čtvercových, obdélníkových a rohových provedeních různých velikostí. Harmonicky ladí s koupelnou a dodají ji zcela přirozený dojem. Sprchové vaničky nabízejí komfortně nízkou nášlapovou výšku a dle potřeby je můžeme dodat s neklouzavým povrchem.

Charakteristika výrobku:

 • Tvar vaničky: Čtverec.
 • Materiál: Keramika.
 • Barva: Bílá.
 • Rozměr: 900 x 900 mm.
 • Výška: 65 mm.
 • Průměr sifonu: 90 mm.
 • Povrchová úprava AnitSlip.

O společnosti Laufen:

Příslovečná švýcarská kvalita neoddělitelně patří ke značce Laufen, která trvale určuje trendy v oblasti koupelnové­ho vybavení. Je symbolem vkusu a luxusu. Tuto značku volí ovšem stále častěji i spotřebitelé, kteří sází na dlouhole­tou záruku a nadčasová technická řešení. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen je prémiová značka v portfoliu společnosti ROCA, která je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Již více než 120 let používá značka Laufen lidstvu nejstarší známý tvárný materiál keramiku, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.


Základní výhody produktů značky Laufen:

 • Příslovečná švýcarská přesnost a kvalita.
 • Nadčasová technická řešení.
 • Vysoký důraz na spojení designu, kvality a funkčnosti.
 • Společnost Laufen vyrábí produkty, které umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Proto klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby, od vývoje až po marketing.
 • Švýcarská továrna v Laufenu je od roku 2006 nositelem značky Švýcarské energetické agentury pro průmysl (EnAW), která ji oceňuje jako společnost, jež aktivně usiluje o dobrovolnou ochranu klimatu.
 • Švýcarský symbol Q-Plus potvrzuje soulad produktů Laufen s evropskou normou a uznávanou náročnější švýcarskou normou. Produkty proto obsahují i nejnovější technologie na úsporu energie a vody, příkladem je nejnovější generace úsporných klozetů: několik toalet LAUFEN využívá systém dvojího splachování pomocí 4,5 nebo 3 litrů oproti klasickým klozetům se 6 nebo 3 litry.
 • Při vývoji nových koncepcí koupelen se očekávání designérů setkávají se zkušeností a precizností modelářů, produktových vývojářů a techniků.
 • Paletu výrobků snačky Laufen navíc určuje i další inovativní vývoj materiálu na základě výroby téměř bílého porcelánového střepu, který umožňuje užší poloměry a štíhlejší vzhled.
   

Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálKeramika
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný90x90
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (4)

Doporučené produkty pro realizaci (8)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241

Hodnocení obchodu na Zboží.cz