Vážení zákazníci, bližší informace ohledně vyřízení objednávek naleznete ... zde
Bližší informace ohledně vyřízení objednávek ... Více informací zde

Ideal Standard Connect sprchová vanička keramická čtvercová bílá 90x90 cm

Ideal Standard Connect sprchová vanička keramická čtvercová bílá 90x90 cm

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 3 ks
Série:
Doporučená cena:
6 098 Kč
Ušetříte s DPH:
44% ( 2 688 Kč )
Vaše cena:
3 411 Kč
2 819 Kč bez DPH
1 Ks = 3 411 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: T266301
EAN: 8014140375647
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 38 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Connect:

Keramické vaničky jsou tradiční výrobek, který se v koupelnách objevuje od samého prvopočátku až po 90. léta minulého století, kdy se začaly objevovat levné akrylátové náhrady. Technologie výroby neumožňuje výjimečné tvary a náročnost výroby keramiky pak určuje její cenu. Jakou vaničku ale chcete použít při rekonstrukci historického objektu? Opět můžete použít jen keramiku.

Charakteristika výrobku:

  • Tvar vaničky: Čtverec.
  • Materiál: Keramika.
  • Barva: Bílá.
  • Rozměry: 900 x 900 mm.
  • Výška: 60 mm.
  • Průměr sifonu: 90 mm.
  • Vanička je opatřena protiskluznými vystouplými drážkami. Tato speciální protiskluzová povrchová úprava zvyšuje bezpečnost při sprchování.
  • Tato vanička je standardně dodávána bez nožiček, nožičky nejsou potřeba.

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálKeramika
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný90x90x6
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (9)