Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde
 1. Zpět do série
 2. Titulní stránka
 3. Ideal Standard Connect sprc...
 4. Connect

Ideal Standard Connect sprchová vanička keramická čtvercová bílá 80x80 cm

Výprodej

Ideal Standard Connect sprchová vanička keramická čtvercová bílá 80x80 cm

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Série:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: T266101
EAN: 8014140375623
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 30 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Connect:

Keramické vaničky jsou tradiční výrobek, který se v koupelnách objevuje od samého prvopočátku až po 90. léta minulého století, kdy se začaly objevovat levné akrylátové náhrady. Technologie výroby neumožňuje výjimečné tvary a náročnost výroby keramiky pak určuje její cenu. Jakou vaničku ale chcete použít při rekonstrukci historického objektu? Opět můžete použít jen keramiku.

Charakteristika výrobku:

 • Tvar vaničky: Čtverec.
 • Materiál: Keramika.
 • Barva: Bílá.
 • Rozměry: 800 x 800 mm.
 • Výška: 60 mm.
 • Průměr sifonu: 90 mm.
 • Vanička je opatřena protiskluznými vystouplými drážkami. Tato speciální protiskluzová povrchová úprava zvyšuje bezpečnost při sprchování.
 • Tato vanička je standardně dodávána bez nožiček, nožičky nejsou potřeba.

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálKeramika
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný80x80x6
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz