Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Ideal Standard Connect sprchová vanička keramická čtvrtkruhová bílá 90x90 cm

Ideal Standard Connect sprchová vanička keramická čtvrtkruhová bílá 90x90 cm

Dostupnost:
Na objednávku (Za 21 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Série:
Doporučená cena:
6 546 Kč
Ušetříte s DPH:
45% ( 2 946 Kč )
Vaše cena:
3 601 Kč
2 976 Kč bez DPH
1 Ks = 3 601 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: T266901
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 36 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Connect:

Keramické vaničky jsou tradiční výrobek, který se v koupelnách objevuje od samého prvopočátku až po 90. léta minulého století, kdy se začaly objevovat levné akrylátové náhrady. Technologie výroby neumožňuje výjimečné tvary a náročnost výroby keramiky pak určuje její cenu. Jakou vaničku ale chcete použít při rekonstrukci historického objektu? Opět můžete použít jen keramiku.

Charakteristika výrobku:

  • Tvar vaničky: Čtvrtkruh.
  • Materiál: Keramika.
  • Barva: Bílá.
  • Rozměry: 900 x 900 mm.
  • Výška: 60 mm.
  • Průměr sifonu: 90 mm.
  • Vanička je opatřena protiskluznými vystouplými drážkami. Tato speciální protiskluzová povrchová úprava zvyšuje bezpečnost při sprchování.
  • Tato vanička je standardně dodávána bez nožiček, nožičky nejsou potřeba.

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

BarvaBílá
MateriálKeramika
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný90x90x6
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (9)