Ideal Standard Eurovit umyvadlo s jedním otvorem pro baterii 55x44 cm bílá

V144001.jpg
<
0 0
>

Ideal Standard Eurovit umyvadlo s jedním otvorem pro baterii 55x44 cm bílá

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 3 ks
Série:
Doporučená cena:
1 560 Kč
Ušetříte s DPH:
39% ( 610 Kč )
Vaše cena:
949 Kč
784 Kč bez DPH
1 Ks = 949 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: V154001
EAN: 8595095902916
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 14 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Eurovit:

Eurovit je výsledkem spojení francouzské elegance, německé preciznosti a zlatých českých rukou. Je to kompletní nabídka sanitární keramiky cenově dostupné všem. Díky kompletnosti a velké variabilitě je kolekce Eurovit ideálním řešením pro téměř všechny stavební projekty v oblasti bydlení, komerčního a veřejného sektoru. Společnost Ideal Standard vyrábí tuto sérii v Teplicích.


Charakteristika výrobku:

  • Umyvadlo závěsné s jedním otvorem pro baterii.
  • Barevné provedení: Bílá.
  • Šířka: 55 cm.
  • Hloubka: 45 cm.
  • Výška: 22 cm.
  • Hmotnost: 14,5 kg.
  • Varianta: S jedním otvorem pro baterii uprostřed.
     

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný55x44
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (16)

Doporučené produkty pro realizaci (10)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241