Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Ideal Standard Tempo umyvadlová skříňka včetně umyvadla 61x57 cm bílá

K2979WG.jpg
<
0 0
>

Ideal Standard Tempo umyvadlová skříňka včetně umyvadla 61x57 cm bílá

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 2 ks
Série:
Doporučená cena:
14 810 Kč
Ušetříte s DPH:
41% ( 6 080 Kč )
Vaše cena:
8 731 Kč
7 215 Kč bez DPH
1 Ks = 8 731 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: K2979WG
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 31 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Tempo

Koupelnový nábytek Tempo vyrábí značkový výrobce sanitární techniky Ideal Standard. U této série dodává set nábytku včetně umyvadla a na tyto sety nastavil samostatnou cenovou politiku, která je velice pozitivní.

Charakteristika výrobku:

  • Umyvadlová skříňka včetně umyvadla.
  • Barevné provedení: Bílá.
  • Šířka: 61 cm.
  • Hloubka: 45 cm.
  • Výška: 57 cm.

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

Země původuČeská republika
Rozměr skutečný61x56,5
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (4)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz