Ideal Standard Strada umyvadlo do nábytku jeden otvor pro baterii 50x42 cm bílá

Vaše cena s DPH:
6 360 Kč / Ks
Běžná cena s DPH:
7 066 Kč / Ks
Počet:
Ks
Cena celkem bez DPH:
5 256 Kč
Cena celkem s DPH:
6 360 Kč
? Za nákup obdržíte:
127 bodů
Ušetříte s DPH:
707 Kč
Sleva:
10%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
1 ks
? Na objednávku:
Za 21 dní od objednání
ID produktu:
K077701
EAN:
4015413031370
Hmotnost:
14 Kg / MJ
Výrobce:
IDEAL STANDARD
Informace o produktu

O sérii Strada:

Elegantní, propracovaná a prakticky ucelená kolekce Strada promění váš sen o moderní koupelně v realitu. Puristický design umyvadel Strada v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a nekomplikovanou funkčností vytvoří z vašeho pobytu v koupelně příjemný zážitek. Geometrické tvary umyvadel: obdélníky, ovály nebo kruhy odpovídají současným trendům čistých a minimalistických interiérů. Jemnost základních tvarů této kolekce je zdokonalena štíhlými okraji umyvadel. Keramiku Strada lze kombinovat s nábytkem Connect Air, Tesi a Tempo.


Charakteristika výrobku:

  • Umyvadlo závěsné nebo na desku.
  • Barevné provedení: Bílá.
  • Šířka: 50 cm.
  • Hloubka: 42 cm.
  • Výška: 13 cm.
  • Varianta: S otvorem pro baterii.

O společnosti Ideal Standard:

Společnost Ideal Standard International působí ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky a je společností s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro privátní i komerční projekty. Základní strategií společnosti Ideal Standard je zaměření na vývoj, industrializaci a dodávky inovativních řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků.
Historie společnosti začala již před 137 lety v USA v malé továrně založené dvěma irskými přistěhovalci, která se zabývala výrobou litinových záchodů a umyvadel. Inovativní řešení se pak prolíná celou historií Ideal Standard. V roce 1969 firma Ideal Standard vyvinula první závěsné WC, v roce 1970 první keramickou kartuši, společnost také jako první představila sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.
S podporou 20 evropských výrobních závodů nabízí výrobky špičkové úrovně, které splňují nejpřísnější normy. Prioritou společnosti Ideal Standard je také ochrana životního prostředí, proto vyžaduje, aby všechny výrobní závody působily v souladu s místními i evropskými předpisy a normami, tak aby minimalizovali dopad výroby na životní prostředí.

Technické parametry:

BarvaBílá
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný50x42
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série