Dlažba Rako Sandy světle béžová 30x60 cm naturale

Vaše cena s DPH:
494 Kč / m2
? Množství:
  m2
=
  balení
Cena celkem bez DPH:
441 Kč
Cena celkem s DPH:
534 Kč
? Za nákup obdržíte:
10 bodů
Běžná cena s DPH:
610 Kč / m2
Ušetříte s DPH:
116 Kč
Sleva:
19%
? Dostupnost:
skladem
? Sklad Plzeň:
30.24 m2
? Na objednávku:
Za 10 dní od objednání
ID produktu:
DAKSE670.1
Obsah balení:
1.08 m2
Hmotnost:
22 Kg / MJ
Výrobce:
LA FUTURA
Informace o produktu

O sérii Sandy

Série Sandy je slinutá rektifikovaná dlažba, kterou je možné použít i jako obklad koupelny. Příjemný design pískovce formátu 30x60 cm je vyráběn ve dvou barvách v hladkém provedení a k tomu je korespondující dlažba ve formátu 60x60 cm. Mozaika Muro Z je vhodná jako průběžná dekorace (listela). Je možné ji také rozříznout na polovinu, a tím výrazně snížit cenu za běžný metr dekorace. Multiformát M3 vykouzlí z fádní dlažby „kámen". Jednoduché pískovcové barvy svědčí moderní architektuře. Nejsou tak studené, ale zachovávají čistotu prostoru. Provedení natural s velmi dobrou čistitelností pro vnitřní prostory a provedení s reliéfem pro zóny, kde je potřeba zvýšený protiskluz, vám pomohou komplexně řešit veřejný prostor.

Technické parametry:

BarvaBéžová světlá
GlazuraAno
PovrchMatný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
ProtiskluzR9
Tloušťka střepu (cm)1
Stupeň otěruPEI 5
Typ střepuSlinutý
Typ glazuryRotocolor
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný29.8x59,8x1

O výrobci LA FUTURA

La futura je privátní značkou, kterou naleznete pouze v síti A-Keramika. Jedná se o designové produkty splňující vysoké požadavky na kvalitu za příznivé ceny. Sortiment La futura je pečlivě vybírán obchodním týmem společnosti za podpory řady předních evropských výrobců z oblasti obkladů, dlažeb a sanitární techniky. O kvalitě značky La futura vypovídá více jak 25letá historie a tisíce spokojených zákazníků, kteří se pro tyto produkty vrací na naše prodejny. V současné době nabízíme pod značkou La futura kompletní sortiment napříč všemi kategoriemi od obkladů a dlažeb, vodovodních baterií, sprchových koutů, až po sanitární keramiku. Jedinečnost značky La futura vám umožní odlišit se od všech ostatních na trhu. Kvalita za rozumnou cenu….to je la futura.

Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série

Doporučené produkty

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241