Dlažba Pamesa Imperium marfil 75x75 cm levigato

marfil.JPG
<
0 0
>

Dlažba Pamesa Imperium marfil 75x75 cm levigato

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 35.49 m²
Výrobce:
Doporučená cena:
1 491 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
24% ( 360 Kč / m² )
Za nákup obdržíte:
38 bodů 
do bonus programu Za každý nákup na našem eshopu obdržíte bonusové body, za které získáte hodnotné dárky z našeho bonusového programu.
Vaše cena:
1 131 Kč / m²
934 Kč bez DPH
1 Balení = 1.69 m² = 1 911 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet.

)
ID produktu: 4.875.033.2930
Obsah balení: 1.69 m²
Hmotnost: 42.25 Kg / Balení
Informace o produktu

Upozornění při pokládce:

Materiál Imperium Marfil patří do kategorie materiálů s leštěným povrchem (použití leštěné základní glazury). Pro tento typ materiálu je zakázáno použití spárovacích hmot, které obsahují těkavá barviva/pigmenty (tzn. spárovací hmoty kouřově šedého typu). Ve chvíli použití spárovačky s tmavým těkavým pigmentem se vyplní mikropóry leštěného povrchu a dlažba se zabarví do barvy spárovací hmoty. Pokud se použije správná spárovací hmota bez těkavých složek je leštěný povrch zcela nezasažený a v případě, že jsou provedeny správně obvyklé poinstalační čistící postupy, odstraní se veškeré zbytky spárovací hmoty.

O sérii Imperium:

U série Imperium předpokládáme nejvyšší prodej. Proč? Odpověď je prostá. Když vezmeme statistiky jakékoliv série, tak jsou béžové barvy nejúspěšnější. Opět zde máme sérii, jejíž poměr kvalita / cena má nejlepší hodnotu. U série nabízíme mozaiky v matném a leštěném provedení a také mozaiku, která kombinuje obě tato provedení. Jedná se o standardní výrobky z našeho výrobního závodu TechnoArt.Tyto typy mozaik a mnoho dalších si můžete objednat u kteréhokoliv výrobku z naší nabídky.

O společnosti Pamesa:

Pamesa Ceramica je mateřská společnost skupiny Pamesa s vedoucím postavením zaměřeným na návrh, výrobu a komercializaci keramických výrobků, které uspokojují potřeby svých klientů a zajišťují tak vynikající kvalitu, design i cenu. Jedná se o největšího španělského výrobce (s produkcí 45 mil. m2/rok), svou důležitostí srovnatelného s italským výrobcem Marazzi. Výrobce nabízí ekonomický a střední segment. Ve vyšším segmentu je maximální formát u obkladů 25x80 cm nerektifikovaný, u dlažeb je maximální formát 75x75 cm rektifikovaný.

Technické parametry:

BarvaBéžová
Tloušťka střepu (cm)1,1
Typ střepuSlinutý
GlazuraAno
Typ glazuryDigitální tisk
PovrchLeštěný
KalibraceAno + rektifikace
MrazuvzdornostAno
Chemická odolnostAno
Stupeň otěruPEI 4
Barevná variabilitaAno
Země původuŠpanělsko
Rozměr skutečný75x75x1,1
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Doporučené produkty pro realizaci (15)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241