Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu opatření spojených s COVID-19 může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde

Laufen Living City umyvadlová mísa s jedním otvorem pro baterii 45x38 cm bílá

umyvadlova-misa.jpg
<
0 0
>
Výprodej

Laufen Living City umyvadlová mísa s jedním otvorem pro baterii 45x38 cm bílá

Dostupnost:
Sklad Plzeň: 1 ks
Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
9 917 Kč
Ušetříte s DPH:
42% ( 4 127 Kč )
Vaše cena:
5 790 Kč
4 785 Kč bez DPH
1 Ks = 5 790 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: H8114304001041
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 13 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Living:

Série Living od společnosti Laufen působí díky svým ostře řezaným tvarům velmi moderně. Obzvláště umyvadla Living City dodávají koupelně notnou dávku městské elegance. Novou technologií Saphir Keramika jsou vyrobené umyvadla ze série Living Square.

Charakteristika výrobku:

 • Umyvadlová mísa.
 • Barevné provedení: bílá.
 • Délka: 45cm.
 • Hloubka: 38 cm.
 • Výška: 16 cm.
 • Varianta: s jedním otvorem pro baterii.


O společnosti Laufen:

Příslovečná švýcarská kvalita neoddělitelně patří ke značce Laufen, která trvale určuje trendy v oblasti koupelnové­ho vybavení. Je symbolem vkusu a luxusu. Tuto značku volí ovšem stále častěji i spotřebitelé, kteří sází na dlouhole­tou záruku a nadčasová technická řešení. Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen je prémiová značka v portfoliu společnosti ROCA, která je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Již více než 120 let používá značka Laufen lidstvu nejstarší známý tvárný materiál keramiku, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.

Základní výhody produktů značky Laufen:

  • Příslovečná švýcarská přesnost a kvalita.
  • Nadčasová technická řešení.
  • Vysoký důraz na spojení designu, kvality a funkčnosti.
  • Společnost Laufen vyrábí produkty, které umožňují šetrné využití vody jako cenného zdroje. Proto klade důraz na ekologickou výrobu se šetrným využíváním energie a surovin na všech úrovních výroby, od vývoje až po marketing.
  • Švýcarská továrna v Laufenu je od roku 2006 nositelem značky Švýcarské energetické agentury pro průmysl (EnAW), která ji oceňuje jako společnost, jež aktivně usiluje o dobrovolnou ochranu klimatu.
  • Švýcarský symbol Q-Plus potvrzuje soulad produktů Laufen s evropskou normou a uznávanou náročnější švýcarskou normou. Produkty proto obsahují i nejnovější technologie na úsporu energie a vody, příkladem je nejnovější generace úsporných klozetů: několik toalet LAUFEN využívá systém dvojího splachování pomocí 4,5 nebo 3 litrů oproti klasickým klozetům se 6 nebo 3 litry.
  • Při vývoji nových koncepcí koupelen se očekávání designérů setkávají se zkušeností a precizností modelářů, produktových vývojářů a techniků.
  • Paletu výrobků snačky Laufen navíc určuje i další inovativní vývoj materiálu na základě výroby téměř bílého porcelánového střepu, který umožňuje užší poloměry a štíhlejší vzhled.

Technické parametry:

MateriálKeramika
Země původuČeská republika
Rozměr skutečný45x38
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (24)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz