Obklad Iris Marmi 3.0 brown saint laurent 10x20 cm lesklý

Nově přidaný produktNovinka 2020

Obklad Iris Marmi 3.0 brown saint laurent 10x20 cm lesklý

Dostupnost:
Na objednávku (Za 14 dní od objednání)

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele. Zašlete nám prosím poptávku a my ověříme disponibilitu a termín dodání.

Výrobce:
Série:
Doporučená cena:
1 281 Kč / m²
Ušetříte s DPH:
26% ( 332 Kč / m² )
Vaše cena:
949 Kč / m²
784 Kč bez DPH
1 Balení = 0.56 m² = 531 Kč
U Vás do 5ti dnů ( GoPay, Dobírka

Obvyklá doba dodání

při formě úhrady dobírkou nebo prostřednictvím GoPay. U volby platby zálohovou fakturou od připsání peněz na účet. Obvyklou dobou dodání je myšlen orientační počet pracovních dnů k doručení.

)
ID produktu: 512080
Obsah balení: 0.56 m²
Hmotnost: 7.28 Kg / Balení
Informace o produktu

O sérii Marmi 3.0

Současné trendy designu a řešení některých interiérů se vrací k 30. letům minulého století. Využití série Marmi 3.0 může mít dvě roviny. Rekonstruujeme-li historický objekt z období před rokem 1930, můžeme vybrat některé designy z této série. Na druhou stranu se může jednat o jakýkoliv jiný typ objektu, kde chceme vytvořit design z tohoto období. Může to být restaurace, WC u právě takovéto restaurace, ale může to být i soukromá koupelna. U soukromých koupelen tyto trendové věci moc nedoporučujeme, protože by koupelna měla vydržet 20-30 let a to nejen technicky, ale i designově. U restaurace to tolik nevadí, protože to podtrhuje styl této restaurace, beztak zde probíhá facelift minimálně jednou za 10 let. To však u své koupelny nechcete.

O společnosti Iris:

Iris Ceramica je světovou jedničkou ve výrobě obkladů a dlažeb pro privátní i průmyslové projekty. Tento italský výrobce již od roku 1961 vyrábí produkty, které vynikají špičkovou kvalitou a především inovativním designem, který je výsledkem vlastního vývoje a nejmodernějších technologií. Fabrika Iris dnes patří do skupiny Iris Group, která dnes zahrnuje Iris Ceramica, FMG (Fabrica Marmi e Graniti), Grani­ti Fiandre, Ariostea, Porcelaingres (Německo) a další. Skupina Iris Group patří k největším lídrům v oboru. Majitel Minozzi byl průkopníkem mnoha novinek v oboru, spolufinancoval vývoj technologií a první zavedl například technologii vertikálního násypu – plně probarvený střep s dokonalou kresbou. Tuto novou obchodní koncepci na trh zavedl pod logem FMG.

Technické parametry:

BarvaHnědá
GlazuraAno
PovrchLesklý
KalibraceAno
MrazuvzdornostNe
Tloušťka střepu (cm)0,85
Typ střepuHutný střep
Typ glazuryDigitální tisk
Chemická odolnostAno
Barevná variabilitaAno
Země původuItálie
Rozměr skutečný10x20x0,85
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (8)

Doporučené produkty pro realizaci (10)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241