1. Zpět do série
 2. Titulní stránka
 3. Fila ochranný přípravek Fil...
 4. Čistící chemie

Fila ochranný přípravek Fila W68 1 l

w68.jpg
Tento produkt nelze koupit
Ušetříte s DPH:
610 Kč
Sleva:
43%
? Dostupnost:
na dotaz
ID produktu:
70100012
EAN:
8008980710010
Hmotnost:
1 Kg / MJ
Výrobce:
FILA
Informace o produktu

Charakteriska produktu:

Přípravek na odstraňování skvrn z nelesklých povrchů s obsahem vody vhodný na dlažby a obklady v interiéru i exteriéru. Používá se na tyto typy povrchů: terakota, klinker, beton, kámen a nelesklé aglomeráty.

K čemu slouží FILA W68?

 • Impregnuje a chrání nasákavé materiály jako je neopracovaný přírodní kámen, terakota a cement před olejovými nečistotami.
 • Výrazně snižuje nasákavost materiálu bez narušení jeho estetického aspektu.
 • Je vhodný na podlahy v interiéru i exteriéru.U interiérových podlah jako základní ochranný přípravek před aplikací vosku.


Jaké jsou výhody FILA W68?

 • Nemění vzhled.
 • Obsahuje vodu: nejekologičtější ošetření a výrazně zkracuje pracovní čas díky možnosti aplikace na povrchy se zbytkovou vlhkostí.
 • Nevytváří povrchový film.Nenarušuje mrazuvzdornost terakoty.
 • Je vynikající i pro cementové povrchy.
 • Je certifikován jako "vhodný pro styk s potravinami".
 • Přípravek s velmi nízkými emisemi COV: certifikovaný svazem GEC a označený EC1Plus, přispívá k dosažení kreditů pro LEED.

Jak se používá FILA W68?

Prostředek připravený k použití.

Povrchy v interiéru z terakoty a neopracovaného kamene: na suchý a čistý povrch naneste štětcem jednu vrstvu přípravku FILA W68, a to rovnoměrnou impregnací, včetně řádné impregnace spár. Vyčkejte nejméně hodinu a pak naneste jednu vrstvu vosku pro závěrečnou úpravu, v závislosti na požadovaném estetickém efektu (FILA MATT: přírodní, FILA SATIN: saténový, FILA CLASSIC a FILA LONGLIFE: lesklý).

Povrchy v interiéru z terakoty a vyhlazení kamene: na suchý a čistý povrch naneste štětcem jednu vrstvu přípravku FILA W68, a to rovnoměrnou impregnací, včetně řádné impregnace spár. Po 4 hodinách naneste jednu vrstvu vosku na závěrečnou úpravu, v závislosti na požadovaném estetickém efektu (FILA MATT: přírodní, FILA SATIN: saténový).

Externí povrchy z terakoty, kamene a cementu: na suchý a čistý povrch naneste štětcem 2 následné vrstvy přípravku FILA W68, a to rovnoměrnou impregnací, včetně řádné impregnace spár.

 

Technické parametry:

Objem1 l
Země původuItálie
Rozměr skutečný1 l
Technické parametry Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Kompletní série