1. Zpět do série
 2. Titulní stránka
 3. Hatria Le Fiabe WC závěsné ...
 4. WC

Hatria Le Fiabe WC závěsné + Nido sedátko softclose - výprodej ze vzorkovny

Y1AC01.jpg
<
0 0
>
Výprodej ze vzorkoven

Hatria Le Fiabe WC závěsné + Nido sedátko softclose - výprodej ze vzorkovny

Dostupnost:
na dotaz

Na dotaz

Toto zboží se již nevyrábí a nelze tedy doobjednat u dodavatele. Je ale ještě možné, že je za výprodejovou cenu blokované na některém z našich skladů, proto nás prosím kontaktujte.

Výrobce:
Série:
Tento produkt nelze koupit
ID produktu: YXWW25/VZ+Y1AC01/VZ
Obsah balení: 1 ks
Hmotnost: 20 Kg / Balení
Informace o produktu

Zboží bylo vystaveno na některé z našich vzorkoven, nikdy nebylo použito a není poškozené. Zboží pouze nemusí obsahovat originální obal. Montáž i demontáž byla provedena odbornou firmou. 

O sérii Hatria Le Fiabe:

Série Le Fiabe byla představena na podzim roku 2014 na světové výstavě Cersai – Bologna. Pro svůj jednoduchý a čistý design byla velice obdivována. Plně kapotované WC se skrytými úchyty bylo doplněno kolekcí krásných umyvadel. Hatria využívá technologii tlakového lití, kde jsou velice hladké formy a následně jsou výrobky dvouvrstvě glazovány, přičemž glazuru nanáší robotický automat. Díky této technologii je povrch absolutně hladký a lesklý. Design této kolekce navrhl Nilo Gioacchini, význačný italský designér, který navrhoval průmyslový design pro mnoho prestižních výrobků z různých oborů.


Charakteristika výrobku:

 • Závěsné WC.
 • Barevné provedení: bílá.
 • Délka: 36,5 cm.
 • Hloubka: 5,55 cm.
 • Výška: 36 cm.
 • Splachování: 4,5 litry vody.

Fotografie WC sedátka na obrázku setu je ilustrativní. Součástí tohoto setu je sedátko Hatria Nido softclose.


O společnosti Hatria:

Společnost Hatria je mladá, dynamická, technicky vyspělá společnost pevně zakořeněná v tradici výroby keramického zboží. Inovativní technologie Hatrie tvoří základ pro vývoj řady produktů, které zvyšují prestiž značky. Hatria spolupracuje na vývoji těchto produktů se světově známými designery. Estetický výzkum, vyspělá technologie, design, funkčnost, spolehlivost a tradice představují klíčové body strategie a činnosti. Maximální péče v průběhu všech fází produkce, píle, důkladnost a systematický přístup ke kontrole umožňují výrobu oblíbených sérií prezentovaných značkou Hatria. To potvrzuje i její umístění na světových trzích: číslo 1 v Itálii, Francii a Rusku a číslo 2 v USA.

Základní výhody produktů značky Hatria:

   • Hatria disponuje vyspělými technologiemi na plně automatizovaných výrobních linkách.
   • Na návrzích sérií konceptů Hatria se podílí velmi často světoví designéři.
   • Výrobce Hatria používá nejmodernější technologii tlakového lití při kterém se forma plní taveninout pod vysokým tlakem.Vysoká přesnost odlitků.
   • Používá vícevrstvé robotické glazování. Jedná se o nejvyšší úroveň nanášení glazury, kdy se glazura nanáší stejnoměrné ve vyšší vrstvě. Díky tomu je povrch hladký, lesklý a lépe se udržuje.
   • Vysoce bílá barva výrobků (barevná stabilita je závislá na síle glazury). Dokonalý lesk, snadná údržba.
   • Kompaktní design se skrytým uchycením – nejsou vidět šrouby.

Technické parametry:

Země původuItálie
Technické parametry Poptávka

Našli jste lepší cenu?

Další produkty v sérii (15)

Doporučené produkty pro realizaci (13)

Jedná se o doporučené produkty při standardním použití výše uvedeného produktu. V případě atypického použití nás prosím kontaktujte na emailu: shop@a-keramika.cz nebo telefonem na čísle: +420 373 034 241