Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... zde
Vážení zákazníci, z důvodu aktuální situace na Ukrajině může docházet k prodloužení obvyklých termínů dodací doby u položek, které jsou na objednávku ... Více informací zde
  1. Titulní stránka
  2. Serie
  3. Dlažba pro stolové desky - ...

Dlažba pro stolové desky - Výprodej malometrážních zbytků

Použití velkoformátové dlažby je běžné například za kuchyňskou linku, ale ne tak běžné je dlažbu využít jako stolovou desku. Stoly z keramické dlažby přinášejí do vaší domácnosti či exteriéru mimořádně emotivní kus netradičního nábytku, který je nejen působivý, ale zároveň přináší celou řadu výhod. Díky odolnosti keramické dlažby a minimálním nárokům na údržbu Vám takový stůl vydrží dlouhá léta.

V případě potřeby zákazníkům poskytujeme možnost využití našeho výrobního závodu TechnoArt, kde na míru za pomoci vodního paprsku dlažbu přesně zařízneme či do ní vyřízneme otvory, upravíme hrany apod.

Stolové desky z dlažby je možné vyrobit nejen ve spolupráci s jakýmkoliv truhlářem či výrobcem nábytku, ale i svépomocí. Jedná se o velkoformátové dlaždice, kdy některé je možné formátovat standardními nástroji, následně je možné dlaždici nalepit na dřevěnou/OSB desku, zakončit běžnou lištou či profilem a stůl je hotov. Pokud tedy sháníte ekonomicky zajímavé, odolné a bezúdržbové řešení, podívejte se na níže uvedené produkty, které máme v malometrážních zbytcích, za skvělé výprodejové ceny a které jsou vhodné právě pro výrobu tohoto typu výrobku.

V této sekci vystavujeme pouze akční/výprodejové zboží, avšak nabídka vhodných produktů je obrovská. V případě zájmu o jiný produkt/design, nás neváhejte kontaktovat.

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz